Yamaha XT 600 E (1999)

Vlastník Lukyna38
Vloženo 23.4.2019
Aktualizováno 4.4.2020

Začal jsem po dvaceti letech opět jezdit, naposledy MZ 250, pak nebyl čas, ale pořád jsem o moto snil.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Palace (Klánovice)

První dojmy - Tak po necelém roce lítání v lesích, po loukách, ale i po silnici do práce nebo se jen tak projet naprostá spokojenost. je fakt, že po hodině ježdění docela bolí zadek, ale po pauze na cigáro už to zase jde. Sehnal jsem plexi a nějaké doplňky, protože ten vítr je hroznej. Moc bych chtěl nějaký padací rám, ale bohužel nabídka téměř žádná, takže asi zkusím rám z Tenérky a snad půjde nějak upravit. Závady zatím žádné, i když po několikadenní odmlce to startování cca na 3-5krát.

kzezula
kzezula napsal 05.11.19 v 14:21 8b.

Paráda! Ať slouží

Taliján
Taliján napsal 24.04.19 v 19:46

Kladivo to je. Motor naprosto skvělej a na tvoje parametry není lepší volba. Ať to jezdí

Taliján
Taliján napsal 23.04.19 v 22:36 10b.

Na rozjeti po dlouhy pauze sis koupil poradny kladivo. Aspon ti bude dlouho stacit a nebudes koukat po silnejsim zazitku
Pekna

zeke11
zeke11 napsal 23.04.19 v 20:08 10b.

Taky jí máš pěknou, tak ať dělá pořád radost