Yamaha FZ1 N (2007)

Vlastník Ruprecht_1
Vloženo 4.4.2019
Aktualizováno 10.1.2024

Prostě krásnej naháč .Krásná modrá potvora.

Motorka koupena od FIRMA:LTR moto - Lukáš Trčka (Vršovice (

Honda CB 1000R: Motorka krásná,ale nějak mi pořád nesedělo to přední světlo.
Kawasaki Z 1000: Tady se mi líbil design a hlavně se mi líbili ty laufy zezadu,ale cenově mi přišla dražší.

První dojmy - První dojmy zatím žádné,zatím na mně čeká v garáži než ji budu moci osedlat..

Motorku bych doporučil pro - Zatím nevím,já vybíral podle prvního pohledu,prostě se mi strašně líbila.Pro koho je nejvhodnější? To fakt nedokážu říct,ale mně prostě sedla hned při první vyjížďce,ale opravdu jízda byla spíše vyhlídková,koupil jsem si to spíše na takové pohodové popojíždění a ne na nějaké závodění. Sice někdo řekne proč jsem si tedy nekoupil něco cestovního, ale mně se prostě líbí tento styl motorek.

Doplňky na motorce - jiná zrcátka,blinkry,laděný výfuk RP,klín pod motorem,krovka,širší říditka,padáky,kryty chladiče s carbonovou folií,polepy na kolech yamaha,rolny,ledkové žárovky v parkovačkách,lepší žárovka v hlavním světlometu H4 osram Night Breaker laser,polep na nádrži,dodděláno osvětlení SPZ ale koupím nějaké malé s homologací,toto sice má homo ale není to ono,

Už od mala se mi líbily motorky,no a teď jsem si řekl že si konečně udělám radost a koupím nějakou motorku měl jsem jasno v tom že to musí být naháč a volba prostě padla na tuto mašinku.Ta modrá barva je krásná,v mládí jsem měl kolo ve stejném odstínu
Až vyzkouším rád se podělím o nějaké ty zkušenosti.
Tak po první dnešní jízdě jsem fakt unešenej,najel jsem cca 70km a opravdu je to bestie,přijde mi sice že od spodku se jí moc nechce ale pak vystřelí a prostě jede,velice dobře se mi s ní manévruje,přední brzda ta je opravdu jedovatá,zvuk toho laďáku ve vyšší rychlosti je fakt brutální, lidi se otáčejí a nejvíc se koukali malý kluci,ten protitlak vzduchu ve vyšší rychlosti je taky pořádnej, no já jsem prostě opravdu spokojenej.Co se týče toho kde se cítí moto dobře,no prostě na čisté silnici sedí dobře,ale kde je trocha hlíny nebo trávy tak tam to zrovna dobré už není. K uložnému prostoru,tak tam se tedy opravdu vejde lékárnička,základní nářadí a pojistky a to je opravdu vše,chtěl jsem tam dát rukavice a ty tam opravdu nešly, takže opravdu malinký.

Milouš43
Milouš43 napsal 12.05.19 v 12:42

HLAVNĚ S HLAVOU přeju spoustu šťastných km...

Ruprecht_1 napsal 09.04.19 v 09:14

Přidány další fotečky

Ruprecht_1 napsal 08.04.19 v 20:02

Místo otazníku tam měl být smajlík

Ruprecht_1 napsal 08.04.19 v 19:50

Jj to jsi další co se takhle ptá ?

Animals21
Animals21 napsal 08.04.19 v 17:24 10b.

Fz1n jako prvni motorka? Tak se drz (hlavne riditek )