Yamaha XJ6 Diversion (2011)

Vlastník Matrix86
Vloženo 26.3.2019
Aktualizováno 19.7.2020

Byla to perfektní volba pro začátek. Hodně mi už odpustila a vždy mě podrží.

Kawasaki ER 6N: Polokapota vyhrála a jsem nakonec za to rád.

První dojmy - Hned při testovací jízdě jsem měl jasno, že je to ta pravá. Byla to láska na první otočení plynu...:-D

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ji každému na začátek, kdy se dělají chyby. Jiná by mě určitě už shodila. Nechci tím říct, že pro ostatní je špatná.

Doplňky na motorce - Vyhřívané gripy oxford. USB + 12v zasuvka. Padáky. Boční brašny GIVI a topcase GIVI. ABS. Držák mobilu a kamery.

Hodně rychle jsme si začaly rozumět a hodně mě to na ní baví. Zpětně jsem rád za polokapotu, ve větších rychlostech fakt pomáhá a vypadá v ní krásně. Letos dostala vyhřívané gripy, usb a ještě dostane nový topcase(starý už to má skoro za sebou). Jediné co bych chtěl ještě letos změnit, je barva. Chtěl jsem ABS a bohužel byla jen jedna a to v bílé. Bílá je fakt pěkná, ale není to přesně to pravé ořechové pro mě. Takže na podzim půjde obléct nový kabát a na příští rok už bude vypadat podle mých představ.

Jinak cestování s ní bylo super. Loni jsme byly spolu akorát po naší krásné krajině a letos bych ji rád vzal do Tyrolska a Dolomit. Užít si zatáčky v horách je můj sen a letos si ho chci konečně splnit.

JardaBar
JardaBar napsal 18.07.20 v 20:25 10b.

parádní

zdalis
zdalis napsal 30.03.19 v 21:47 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 27.03.19 v 10:54 10b.

Čadil
Čadil napsal 26.03.19 v 21:15 10b.