Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2018)

Vlastník Hanz.D.
Vloženo 8.9.2018
Aktualizováno 15.5.2019

Deník motorky
Nalezeno 16 záznamů

• Toulky Španělskem, Andorou a domů

Po potulování po francouzském pobřeží jsem mezi Saint Jean pied de Port a Roncesvalles přejel hranici do Španělska a několik dní si užíval parádních asfaltek a šotolinek v Pyrenejích.

Vloženo: 03.09.2019
    Uskutečněno: 03.09.2019
    Komentářů: 3
  • Toulky Francií

Už od neděle se potuluju Francií po válečných památkách a po místech, jejichž jména znám z filmů - Dieppe, Le Havre, Caen, Carentan, Saint-Mer-Eglise, Omaha, Utah... to už jsem stihl za

Vloženo: 21.08.2019
    Uskutečněno: 21.08.2019
  • Pneu Mitas E-10 přední a E-09 zadní po 7500km

Před další dovolenou přišel čas na výměnu pneumatik. Tyhle mají už 7500km za sebou (z toho asi tak 2000km v terénu) a je to na nich vidět. Vzorku sice mají ještě dost a ještě by mohly

Typ: Údržba
    Vloženo: 08.08.2019
    Uskutečněno: 08.08.2019
  • Ďáblův špunt aneb montáž katalyzátoru

Tááákže, jelikož a protože jsem se od doby montáže laďáku pořádně nevyspal a pořád mě budily noční můry obsahující dusící se koloušky podél silnic a z nebe padající chrlají

Vloženo: 11.07.2019
    Uskutečněno: 11.07.2019
  • Výměna vzduchových filtrů

Po africkém putování, kde se dost prášilo, přišly na řadu vzduchové filtry. Prace je to tak na hodinku. Prvně sundat ochranný rám, pak boční plasty a nakonec levé a pravé víko airboxu

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.06.2019
    Uskutečněno: 29.06.2019
  • Leo Vince full exhaust system

Nevím, jak bych tohle zdůvodnil před případnou manželkou, ale pro sebe si můžu říct, že mi už konečně nepřekáží ten originální plastový kryt katalyzátoru za patou. Prostě se mi

Vloženo: 11.05.2019
    Uskutečněno: 11.05.2019
    Komentářů: 2
  • Chrániče Barkbusters

Staré chrániče jsou pryč a šup tam s novýma. Montáž je v pohodě, jen návod nezmiňuje povolení brzdy na pravém řidítku, aby se mezi nádobku a řidítko dala šoupnout objímka.

Vloženo: 10.05.2019
    Uskutečněno: 10.05.2019
    Komentářů: 2
  • Demontáž chráničů Hepco Becker

Na výletě v Maroku jsem si v jendu chvíli poplácal pravou rukou se skálou a odnesl to naštěstí jen chránič na pravé straně. Svou úlohu splnil. Zachránil páčku, plast, zrcátko a možn

Vloženo: 10.05.2019
    Uskutečněno: 10.05.2019
  • velikonoční vyjížďka

Asi se mi ten velikonoční výlet trochu protáhne. Chtěl jsem vidět co se skrývá za konečnou MHD...

Vloženo: 20.04.2019
    Uskutečněno: 20.04.2019
  • Podzimní ježdění

Podzim je u nás v plném proudu, stromy jsou parádně vybarvený, občas zaprší, ale teploty pořád ještě lákají k vyjížďkám. Mimo každodenního ježdění do práce si užívám i víke

Vloženo: 11.11.2018
    Uskutečněno: 11.11.2018
    Komentářů: 4
  • Výztuha hrazdy pod plexi

Každý, kdo zkoušel posadit navigaci na hrazdičku na diplejem musel (dle mého názoru :-) narazit na problém, že se navi klepala jak drahej ratlík, když svištěl po hrbolaté silnici nebo, ne

Vloženo: 27.10.2018
    Uskutečněno: 27.10.2018
  • Mitas E-07, E-07 Plus

Už mám nějaký ten tisíc kilometrů za sebou a od začátku na těchto pneu od Mitasu. Přiznám se, že stejně dlouho jako jsem se rozmýšlel nad koupí ATAS a následně několik měsíců če

Vloženo: 23.10.2018
    Uskutečněno: 23.10.2018
  • Výlet

Na budíku přibylo dalších pár desítek kilometrů strávených mimo asfaltové cesty a musím přiznat, strašně moc mě to baví. Bude to chtít vyrazit někam, kde je takových cest mnohem ví

Vloženo: 07.10.2018
    Uskutečněno: 07.10.2018
    Komentářů: 5
  • ForkShield

Tak po týdnu ježdění s touhle věcí musím říct, že pomohla dost významně ztlumit turbulence a tím způsobené vibrace helmy při rychlejší jízdě. Koupil jsem na eBayi tenhle kus plastu

Vloženo: 06.10.2018
    Uskutečněno: 06.10.2018
  • Padací rám Hepco&Becker

Pro pocit sucha a bezpečí jsem nainstaloval padací rám od fy. Hepco & Becker. Bylo potřeba odmontovat stupačku spolujezdce, ochranný plech pod motorema kompletní výfuk. Pak už šla instalace

Vloženo: 14.09.2018
    Uskutečněno: 14.09.2018
  • Držák navigace

Nedělní odpoledne proběhlo v garáži místo ježdění po kopcích. Ale navigace se bude taky určitě hodit. Použil jsem universální držák od SW Motech. Vejde se tak akorát za plexi a dá s

Vloženo: 09.09.2018
    Uskutečněno: 09.09.2018