Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2018)

Vlastník Hanz.D.
Vloženo 8.9.2018
Aktualizováno 15.5.2019

Vloženo: 11.05.2019, Uskutečněno: 11.05.2019, Stav tachometru: 9800 km, Zhlédnuto: 49x

Nevím, jak bych tohle zdůvodnil před případnou manželkou, ale pro sebe si můžu říct, že mi už konečně nepřekáží ten originální plastový kryt katalyzátoru za patou. Prostě se mi tenhle výfuk líbí, je lehčí a žádná z mých motorek nevydržela s originálním výfukem. Trochu sázka do loterie byla, jestli to bude pasovat i s padacím rámem od H/B. Nakonec stačilo přiohnout dvě ouška na uchycení pružinek a všechno si sedlo tak, jak jsem si prředstavoval. Zvukje při plynulé jízdě srovnatelný s originálem, ale při plném plynu krásně zabručí a při zavření plynu hezky odkašlává. Tak to mám rád. Pokud sledujete na fotkách hodiny na zdi, tak to trvalo dlouho jen proto, že jsem dolaďoval finální montáž aby i popisky na gumičkách na pružinkách byly čitelné... prostě venku prší a prší...

Jindra_Nimrod (0) napsal 12.07.2022 v 21:03

Ahoj, výfuk je LV One Evo, že? Ten zvuk mi přijde úplně brutální a strašně se mi líbí i s tím designem. Podle videa máš dbkiller uvnitř?… jde i vyndat? Jaký je update po tich pár letech od zveřejnění příspěvku? ? díky ?

tonys77 (0) napsal 22.02.2020 v 11:21

Dle mého, jednoznačně nejlépe zpracovaný výfuk k ATAS, vypadá skvěle a k motce pasuje (Akrapovič by si měl vzít příklad). Gratuluji!!!
Šilhal jsem po Termignoni, ale toto je to pravé
Pokud budeš tak hodný a podělíš se se mnou o zdroj a poskytneš pár informací budu rád.
Kupováno přímo od Italů? Jako komplet, koncovka a svody, nebo jednotlivě?
Koncovka má homologaci? Svody jsou bez (absence katalyzátoru), to mi je jasné, i když jsem viděl jak jsi nainstaloval ďáblův špunt, takže poté předpokládáím asi bez problémů na cestách po AT, I, F, DE.

Díky a přeji hodně štastných kilometrů.

Tonda

1 reakce

Hanz.D.
Hanz.D. 07.04.2020 v 10:38

Kupovano pres ebay primo z italie jako komplet. Koncovka je homologovana na hlucnost. Katik jsem dodelaval dodatecne a snad by to melo i uspesne projit merenim, ale zatim jsem se k tomu nedostal.

lopata75 (107) napsal 12.05.2019 v 14:17

A tak to máme stejný?

Radus88 (8) napsal 11.05.2019 v 19:01

jasných 10 b. změna rozhodně k lepšímu

• Přezouvání

Po všech těch dovolených a výletech po silnici je zadní guma trochu placatá. Pneu za sebou mají 9500km a vzorku ještě na dalších 3000-4000km, ale už je preventivně vyměním za sadu, kterou jsem sundal před výletem do Maro

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 14.09.2020
    Uskutečněno: 14.09.2020
  • Kryty chladičů

Zadařilo se na ebay vydražit kryty chladičů za méně než poloviční cenu a konečně jsem se dostal k tomu, je namontovat. Provedení je nerez v černé práškové barvě. plocha kryjící chladič sedí perfektně na obou stranách, al

Vloženo: 13.06.2020
    Uskutečněno: 13.06.2020
  • Údržba po dalších 6000km

Na budíku přibylo dalších šest tisíc kilometrů a tak přišla opět na řadu výměna oleje a filtru. Nebudu psát, že je to předsezónní údržba, protože s touhle motorkou jezdím celoročně. Pokud teda zrovna neleží na silnici sn

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.04.2020