renocar_kveten

Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2018)

Vlastník Hanz.D.
Vloženo 8.9.2018
Aktualizováno 15.5.2019

Vloženo: 11.07.2019, Uskutečněno: 11.07.2019, Stav tachometru: 10250 km, Zhlédnuto: 298x

Tááákže, jelikož a protože jsem se od doby montáže laďáku pořádně nevyspal a pořád mě budily noční můry obsahující dusící se koloušky podél silnic a z nebe padající chrlající ptáky (pozor ironie) rozhodl jsem se vyzkoušet tenhle zásuvný katalyzátor. Na slepo jsem objednal tenhle kousek u kterého výrobce sliboval průměr stejný, jako má moje namontovaná roura vedoucí od kontrolovaně vybuchující ekologické pohromy (vnější průměr 54mm). Kupodivu jen stačilo opilovat několik vyboulených svárů a špunt zapadl na své místo jako...(domyslete si to podle vaší aktuální nálady)... prostě zapadl. Tlumič výfuku taky neprotestoval při zpětné montáži a po zkušebním startu se v okně za motorkou taky neobjevila žádná nová díra, kterou by mohl způsobit z výfuku vyzvracený kus ekologicky aktivního plechu, potaženého vzduch ozdravujícími drahokamy. Až budu mít náladu, vezmu to k němcům na STK (TÜV) a nechám je přeměřit emise (páč oni si na to u motorek hrajou) a uvidíme, jaký má ten ďáblův špunt efekt.

• Kryty chladičů

Zadařilo se na ebay vydražit kryty chladičů za méně než poloviční cenu a konečně jsem se dostal k tomu, je namontovat. Provedení je nerez v černé práškové barvě. plocha kryjící chladič sedí perfektně na obou stranách, al

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 13.06.2020
    Uskutečněno: 13.06.2020
  • Údržba po dalších 6000km

Na budíku přibylo dalších šest tisíc kilometrů a tak přišla opět na řadu výměna oleje a filtru. Nebudu psát, že je to předsezónní údržba, protože s touhle motorkou jezdím celoročně. Pokud teda zrovna neleží na silnici sn

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.04.2020
    Uskutečněno: 24.04.2020
  • Toulky Španělskem, Andorou a domů

Po potulování po francouzském pobřeží jsem mezi Saint Jean pied de Port a Roncesvalles přejel hranici do Španělska a několik dní si užíval parádních asfaltek a šotolinek v Pyrenejích. Je to jako jízda na tobogánu od rána

Vloženo: 03.09.2019
    Uskutečněno: 03.09.2019