Honda XL 650V Transalp (2002)

Vlastník Hopppy
Vloženo 21.3.2018
Aktualizováno 21.3.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Hopppy
Hopppy napsal 08.04.18 v 18:15

to už dává větší smysl holt oči jeli rychleji než mozek. Nakonec jsme to vymysleli z hliníku. Kamarád to vysoustruží a esli to nebude fungovat, vím za kým jít.

rocker78 napsal 29.03.18 v 20:33

a nebo fakt ten dub , ale kamosi se mi pak smali, ze jezdim na Lopatě :)

rocker78 napsal 29.03.18 v 20:32

čudlo, silon, ne silicon :) takovy to bily tvrdy
polyaamid

Hopppy
Hopppy napsal 26.03.18 v 22:27

Dík za tip. Mohl bych tam něco zkusit plácnou, když to mám navíc zrovna otevřené na výměnu oleje. Nějak si úplně nejsem jíst co, nechci aby se mi dělali piliny a padalo to do tlumičů, silikon mi taky nepřijde jako úplně šťastné řešení. Ta dřevěná násada by mohla být dobrá. Fr fr frrrr, to se musí promyslet.

rocker78 napsal 24.03.18 v 21:00

a progresivni pruziny?

vim ze je to asi ne uplne koser, ale kdyz z vidli sundas ty zatky nahore a das mezi ne a pruzinu nejakou podlozku (ja uriznul kus dubovy nasady od lopaty a ten pak naporcoval na dva kousky o tloustce 20mm) a pak to zase zesroubujes, tak se s tim da rajtovat i polese a na dorazy si ani nesahnes
Podlozky se daj udelat i ze silonu , nebo pokud je pan fajnsmekr, daj se koupit zátky se sroubem a predpeti pruziny se da nastavit dle potreby. Progresy jsou zbytecne drahy a pokud nejedes dakar, nemyslim, ze by to bylo potreba. jezdim s podlozkama uz treti rok a v poohode. hodne stastnych km

rocker78
rocker78 napsal 24.03.18 v 20:48 10b.

maloktera je lepsi
a ta zluta k cerny docela sedi
super kočka

spike-cz
spike-cz napsal 24.03.18 v 08:16 10b.

P.A.R.Á.D.A
TAčko je první motorka, co mne chytla za srdce a mít v garáži víc místa, nechal bych si ji jen na památku a sem tam výlet.
Dlouho jsem nečetl tak pěknej popis, je vidět, že jsi srdcař. Tak mnoho krásných kilometrů s mlokem a někdy naviděnou na cestách..

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 22.03.18 v 13:58 10b.

TA je boží pohodová motorka

Syste
Syste napsal 22.03.18 v 06:28 10b.

Super volba spolehlivého stroje.