Suzuki DR 650 (1994)

Vlastník JsemMaty
Vloženo 30.12.2017
Aktualizováno 2.5.2018

Moje první dospělá motorka, se kterou doufám zažiju dost srandy a najedu ještě více kilometrů.

Motorka koupena od Pepino666 (Čermná)

Kawasaki KLE 500: Nenašel jsem žádnou rozumnou nabídku, která by se mi líbila.
Aprilia Pegaso 650: Sice jsem absolvoval jen zkušební jízdu, ale přišla mi taková těžkopádná a do terénu by to asi nebylo nic moc.

První dojmy - První dojem byl asi perfektní, velikostně mi přijde přesně akorát a i váhově je na tom celkem v pohodě. Již při první jízdě u prodejce jsem věděl, že si budeme rozumět a hned ten den, kdy jsem si ji přivezl jsem ji musel jít projet ač už byla tma a kolem -1°C. Najel jsem cca 30km a motorka mi za tu chviličku hodně padla do ruky.

Doplňky na motorce - Zatím jsem nasadil padáky, u kterých mi málem vytekly nervy.

Na zkušenosti se strojem je ještě hodně brzy, ale jakmile bude nějaké rozumné počasí, tak věřím že ty zkušenosti budou přibývat hodně rychle.

1.5.2018
Zkušenosti přibývají a přibývají, sice už se objevila první závada a to vyteklá levá vidle, ale dvě hodiny práce a 900 Kč za nové simerinky, prachovky a olej si myslím, že je hodně v pohodě a tak to neberu ani jako nic vážného.

Dokonce jsem na ní absolvoval první vyloženě motorkářskou akci a tou byla zahajovačka v Kadani a řekl bych, že s ní půjde v pohodě jet i 100km v kuse. Podle toho jak jsem slyšel o DR ohlasy o nepohodlném sedle usuzuji, že mám asi ocelovou prdel a nebo to bude tím, že jsem nejel na nějaké třeba pohodlnější motorce.

Pepino666
Pepino666 napsal 10.01.18 v 16:36 10b.

Clint.
Clint. napsal 06.01.18 v 21:33 10b.

ať slouží a baví