BMW R 1200 GS (2004)

Aktualizováno 20.11.2017

Deník motorky
Nalezeno 13 záznamů

• Polepy

Nelíbí se mě moc ty boční stříbrné panely na motorce. Je to takové prázdné a ochranný polepy se mě tam moc nelíbí. Naštěstí Myro z Cendura dělá krásný polepy, takže jsem našel jedny pěkný samolepky a byť jsem ty polepy c

Vloženo: 06.02.2022
    Uskutečněno: 08.02.2020
  • Oprava powerhubu

Myslel jsem si, že mám ohledně elektroniky a vedení kabeláže do powerhubu všechno v pohodě, tak bohužel se mě vyklepal impulzní přívod na powerhub. Není to velký problém. Jedná se o slabý kabel, který pouze zaznamenává p

Typ: Oprava
    Vloženo: 04.02.2022
    Uskutečněno: 18.01.2020
  • Ochranné plexi pro přední světla

Když jsem měl chvíli čas, tak jsem nakonec pořídil silnější plexi před přední světla. Teoreticky to nemá čistě konstrukční princip, ale prostě se mě to líbilo ;-) Stejně jsem potřeboval vyndat světla, protože jsem potře

Vloženo: 23.12.2021
    Uskutečněno: 31.08.2019
  • Výměna pneu

GSo je skoro hotový, ale jelikož chceme klasickou adventure motorku, tak jsme hledali nové gumy. Jelikož na motorce byli obutý Metzeler Tourance Next. Na takhle pěknou motorku se hodí něco lepšího. Metzeler Tourance js

Typ: Údržba
    Vloženo: 22.12.2021
    Uskutečněno: 25.05.2019
  • První pořádné mytí

Když jsme koupili GSo, tak nás zarazilo jak čistá motorka byla. Zjišťovali jsme produkty a nakonec sehnali německé přípravky na mytí motocyklu a my si připravili motorku na místo. https://img.motofotky.cz/upload/images/

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.12.2021
    Uskutečněno: 20.04.2019
  • Powerhub

Po výletu na Elbě jsme zjistili, že GS je super cestovní stroj. Je velmi pohodlná, funkční a vyhovuje mě ve všem co jsem potřeboval. Tak jsme začali řešit elektro na motocyklu. Hlavně napájení navigace, přídavný světla,

Vloženo: 16.12.2021
    Uskutečněno: 16.03.2019
  • Elba 2018

Když už člověk má vybavenou motorku, musí se prostě rozhoupat to někam projet. Bohužel jsem neměl nic připravené, tak narychlo balím motorku a šupky hupky na cestu. https://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2021/50/5

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.12.2021
    Uskutečněno: 14.07.2018
  • Zkušební jízda do Berouna

Jak se říká po práci to chce legraci. Takže co jsme udělali servis a první úpravy, tak jsme našli, že v Berouně se pořádají hrnčířské trhy. Nevím přesně kdy, ale jeli jsme tam. První test motorky dopadl na výbornou, ale

Vloženo: 12.12.2021
    Uskutečněno: 05.05.2018
  • Přední tlumič a servis

Jakmile jsem měl většinu věcí hotovou, tak jsem se rovnou vrhl na velký servis. Jelikož jsem potřeboval sundat přední tlumič, tak jsem motorku na zvedáku otočil a šlo se makat. https://img.motofotky.cz/upload/images/for

Vloženo: 12.12.2021
    Uskutečněno: 07.04.2018
  • Hliníkové kufry

Původně jsme nechtěli, ale bohužel jsme zjistili, že když hodím kufry na jednu motorku, tak ta druhá motorka je pak nemůže mít nasazený. Tudíž jsme museli objednat nové kufry :-DD https://img.motofotky.cz/upload/imag

Vloženo: 08.12.2021
    Uskutečněno: 06.01.2018
  • Výměna tlumičů

Jelikož už z V-Stroma vím, že tlumiče jsou dosti zásadní a pro cestování je to většinou naprostá nutnost, tak ani u GS to není výjimkou, ačkoli by na tom mělo být lépe :-) I když GSo nemá najeto moc, tak zásah do tlum

Vloženo: 07.12.2021
    Uskutečněno: 25.11.2017
  • První doplňky

Jako první co jsem chtěl udělat bylo nainstalovat nezbytné doplňky. Mezi prvními byl padací rám, který jsme koupil přímo od prodejce. Padací rám v šedé barvě od SW-Motech. Solidní a vcelku vkusný na motorce. Samozřejmě,

Vloženo: 07.12.2021
    Uskutečněno: 18.11.2017
  • Koupě

Jako dva motorkáři a milovníci cestování hledáme lepší možnosti. Naše možnosti jsou omezené, ale chuť je větší. Rozjeli jsme tedy projekt "expediční" motorky. Naším cílem bude solidní motorka, která se (jen ze srandy)

Typ: Koupě
    Vloženo: 16.03.2020