BMW R 1200 GS (2004)

Vlastník APALUCHA
Vloženo 20.11.2017
Aktualizováno 20.11.2017

Vloženo: 13.12.2021, Uskutečněno: 14.07.2018, Stav tachometru: 40000 km, Zhlédnuto: 17x

Když už člověk má vybavenou motorku, musí se prostě rozhoupat to někam projet. Bohužel jsem neměl nic připravené, tak narychlo balím motorku a šupky hupky na cestu.

Trasa je předurčená jede se na Elbu. Nikdy jsem tam nebyl, tak se mrknu kde žil Napoleon. Jelikož mám trochu času rozhodl jsem se jet jinak. Úplně odlišně oproti předchozím trasám. Jede se MIMO dálnice a hlavní silnice a byla to volba úplně nejlepší. Po prdelkách až na jih. Úchvatné trasy na každém kroku a výhledy jsou všudypřítomný.

Na cestě jsem strávil necelé tři týdny a najel přes 7 tisíc kilometrů. Pořádně vyzkoušel motorku. Sice z první části se zdála motorka vratká, ale jakmile jsem si zvykl, byla motorka naprosto perfektně ovladatelná. Zatížená motorka byla správně, jelikož držela perfektně na silnici a jízda byla naprosto komfortní. Zvykl jsem si na styl jízdy BMW. Naprosto spokojený, jen dořešit přední kokpit a problém nastal s přídavnými světly. Bohužel se neosvědčily, svítí málo a vypínač začal být problém. Špatně se dají přepnout. Takže další věc co musím dořešit.

marin35 (11) napsal 15.12.2021 v 07:29+1

Cesta přesně podle mého gusta a fotky parádní

Milan1963 (273) napsal 14.12.2021 v 22:26+1

Byl jsem tam v roce 2011. Napoleonovo - stále zavřeno,jako tenkrát... Cesta hezká.

• Polepy

Nelíbí se mě moc ty boční stříbrné panely na motorce. Je to takové prázdné a ochranný polepy se mě tam moc nelíbí. Naštěstí Myro z Cendura dělá krásný polepy, takže jsem našel jedny pěkný samolepky a byť jsem ty polepy c

Vloženo: 06.02.2022
    Uskutečněno: 08.02.2020
  • Oprava powerhubu

Myslel jsem si, že mám ohledně elektroniky a vedení kabeláže do powerhubu všechno v pohodě, tak bohužel se mě vyklepal impulzní přívod na powerhub. Není to velký problém. Jedná se o slabý kabel, který pouze zaznamenává p

Typ: Oprava
    Vloženo: 04.02.2022
    Uskutečněno: 18.01.2020
  • Ochranné plexi pro přední světla

Když jsem měl chvíli čas, tak jsem nakonec pořídil silnější plexi před přední světla. Teoreticky to nemá čistě konstrukční princip, ale prostě se mě to líbilo ;-) Stejně jsem potřeboval vyndat světla, protože jsem potře

Vloženo: 23.12.2021
    Uskutečněno: 31.08.2019