Yamaha YZF-R6R (2016)

Aktualizováno 31.1.2024

Deník motorky
Nalezeno 40 záznamů

• Neoblíbené Brno a kroužení s Dafitem

Tak po několika pokusech jsem se s prací, časem a zbytkem party co spolu kroužíme po okruhu dostal na podle ohlasů “přední“ českou agenturu Dafit Filla Motoracing ? na okruh do Brna. Mé velmi ale velmi neoblíbené Brno

Vloženo: 23.06.2019
    Uskutečněno: 18.06.2019
  • CEC 2019 epizoda#2 Horká Pannonia aneb komfortní zóna m

Jak název napovídá toto pojednání bude popisovat události spojené s Czech Endurance Cupem 2019 , kterého se naše amatérské sdružení nadšených jezdců kategorie SSP účastní. Termín je znám dlouho dopředu proto la

Vloženo: 07.06.2019
    Uskutečněno: 03.06.2019
  • CEC 2019 aneb zimní vložka okruhových radovánek

Je to tady, začátek Czech Endurance Cupu 2019 pod taktovkou Wildmotors. Naše závodní sdružení nadšenců do motocyklového sportu si dalo za cíl v této sezoně kroužit pro radost v CEC. Dle plánu zakoupíme účast na event

Vloženo: 09.05.2019
    Uskutečněno: 09.05.2019
  • Rijeka aneb výlet do Chorvatska s Actionbikem a Wildmot

Příprava fyzičky přes zimu běží dobře a nastal čas rozhodnout jak rozhýbat motorku a tělo dohromady. Někdo z týmu volí cestu minibike, pitbike ohvale nebo bahnění v mém případě. Teda bahnění takové šolíchání. Co s okr

Vloženo: 11.04.2019
    Uskutečněno: 11.04.2019
  • CEC je jen jeden aneb známka PUNKU OKRUHOVÉHO!

Je to tady poslední závod CEC 2018 pod taktovkou Wildmotors . Šance na celosezonní bednu tu je velmi vysoká ale soupeři nespí proto naplánuji rozjetí na pátečních sprintech a sobotní endurance bude na velmi vysoké úrovni/cestovani/?act=poi&did=857

Vloženo: 03.10.2018
    Uskutečněno: 03.10.2018
  • 7h endurance Slovakiaring s Wildmotors + Pannoniaring

7h endurance Slovakiaring s Wildmotors a trénink na Pannoniaringu se Stardesign racing Dovolená na druhé straně světa skončila, hlava si odpočinula, medvěd nezavolá nenapíše offroad zůstal v paměti z poloostrova/cestovani/?act=poi&did=857

Typ: Dovolená
    Vloženo: 17.08.2018
    Uskutečněno: 17.08.2018
  • Czech Endurance Cup 2018 event #2 - 4h Slovakiaring

Je to tu, po měsící a kousek od první akce se koná druhý event Czech Endurance Cupu tentokrát 4h závodem na Slovakiaringu. Celý event začnu služební cestou do vlasti kdy jeden večer rozebírám s pane Ozzym kvalitu ru/cestovani/?act=poi&did=857

Vloženo: 07.06.2018
    Uskutečněno: 04.06.2018
  • CEC 2018 – CZECH ENDURANCE CUP & WILDMOTORS event #1 M

CECKY JSOU ZPĚT Skutečností na tuto okruhovou sezónu je pořádání CEC pod hlavičkou agentury Wildmotors. Návrat seriálu o kterém jsem četl v dobách kdy jsem byl chudý student a střádal na techniku. Předchozí sezony /cestovani/?act=poi&did=856

Vloženo: 12.05.2018
    Uskutečněno: 12.05.2018
    POI: AUTODROM M
  • Misano World Circuit Marco Simoncelli #58

Pojednání o výletu směr Itálie na okruh Misano world circuit Marco Simoncelli. Tak je tady, když jsem za dlouhého zimního večera objednal Misano přes agenturu Wildmotors, která participuje na eventu v Misanu s Action/cestovani/?act=poi&did=856

Vloženo: 02.04.2018
    Uskutečněno: 30.03.2018
  • Final Endurance race Wildmotors Slovakiaring 2017 aneb

Poslední letošní akce s agenturou Wildmotors byla naplánována na poslední zářijový víkend na okruhu Slovakiaring. Můj plán dovolené na tento event je jasný. Od začátku září kdy dorazily přední šavle na můj motocykl /cestovani/?act=poi&did=857

Vloženo: 04.10.2017
    Uskutečněno: 04.10.2017