Yamaha YZF-R6R (2007)

Vlastník keby49
Vloženo 27.9.2010
Aktualizováno 21.6.2011

Maznáčik pro ježdění jen na okruh. Má krásny pohled :). Skoro jsem koupil něco jiného, ale nakonec se objevila tato kráska :)

No, zkušenosti jsou zatím min. Brno - openpitline, Sosnová - openpitline. Oproti CBR600F je to něco úplně jiné, tedy alespoň podle mě. Jen to ještě jezdce, který se to naučí využít :) Teď nás čeká SKRing, tak uvidíme.

- Lamináty (motoforza)

- Přepákování SBK

- Říditká www.carbonrace.cz, DavidH

- Výfuk titan Leo Vince, nerez svody LeoVince

2011/06/14

Tak tento rok jeste stale nejezdila... ale zmeny:

- svody nerez Leo vince, vyfuk titan Leo vince
- power commander
- rozvody, ventily, retezovka, rozety, naplne, filtry, ladeni - vse u murkina a zatim max spokojenost, jak s praci tak s pristupem, dostal z ni 126kobylek
- gps timer athon (dodal, poradil murkin), vcetne tep. Citdla
- karbonove kryty motoru a riditka - carbonrace.cz - neboli davidh, uzasna kvalita, pristup, dobra cena

- min rok gumy michelin, od dawe02, tento rok dunlop gp211 od onase onas umi i supr ceny na pptunning (supr pristup, rychlost dodani u gum , na cr az nehorazne rychle :) )

- polepy - http://samolepy.com/, jeste kluka budu testovat :)), zatím jen drobnosti
- nahrivaky 2x
- dalsi sada kol
- lak - otec
- momentaky - proxon, kolin, nakol.cz super
- altanok (sukro, delsi dodani ale v terminu, nakonec dovezl osobne, vazim si pristupu ! )
- kosmetika mucoff, muzu doporucit min degreaser a ruzovu vodicku, vetcsi nakup jsem delal na indiho strankach, supr pristup, rychlost, klucina i poradil jak pouzit a u indiho ma zkusenosti :)

Dekuji za trpelivost a rady min temto lidem:
Davidovi z carbonrace.cz, mit jeho srdce a hlavu (http://www.carbonrace.cz)
Murkinovi... diky pane nejen za praci, i za rady (http://www.m-r-g.cz/)

Dale spouste lidem co pomohli, poradili...

Dawe02(jezdec, michelin)
Onas(jezdec, dunlop, pptunning)
Perna (pan jezdec)
Viktor dusek (jezdec, jete gumy, nove, ohlins)

Pozdeji dopisu dalsi, jiz je pozde v noci.

Byl jsem ji po tom projet jen par metru kolem garaze, ale nemam slov. Musim jiz vyjettt.

Zatim jen jedna vyrazne zla zkusenost... nebudu zname jmeno rikat, ale lidicky, vzdy premyslejte kdyz nekdo radi a vzdy si vase moto zkontrolujte, i kdyz je nekdo supr odbornik :) . Jde o vase zdravi, i kdyz ta moje zkusenost bastesti skoncila dobre.

19.6.2011 - Most
Prvá jazda tento rok, hrůza si zvyknout, pak nádhera. Síce má hlava nepustí, ale stejně jsem si to na ní nádherně užil. Jen ten den bylo strašně mááálo a něco nám vzalo i počasí. Moto supr, jezdec horší :)) 2:01.3

Tonyny
Tonyny napsal 28.07.14 v 19:06 10b.

petulmoto
petulmoto napsal 17.04.12 v 11:38

..moc povedený moto ..na okruhu jen ty nej zajetý časy ..samo10b

MichaelaZX636
MichaelaZX636 napsal 05.03.12 v 18:26

no moc pěkné taky ji předělávám pomalu na kroužení tak jsem zvědavá jak mi sedne celkově po kawasaki takže jasná desítka pro tebe a krásnou sezonu bez pádů

burak
burak napsal 04.03.12 v 19:05

Máš jí krásnou přeji spoustu nakroužených kilometrů bez pádů a stále rychlejší časy někdy na dromu 10B si zaslouží

SLEEPER
SLEEPER napsal 24.04.11 v 10:28

ať to lítá a jen pohodovou sezónu