Yamaha YZF-R6R (2007)

Vlastník Klimča
Vloženo 10.2.2012
Aktualizováno 1.11.2012

Tak tohle je moje vysněná motorka. Dne 7.1. 2012 jsem si jí pořídil po ZX-6R a už se nemůžu dočkat na příznivé počasí a naši první jízdu )

Tak už jsem najel něco málo přes 1000km a můžu se pustit do prvního hodnocení. Pokud ji budu porovnávat s kawou, tak musím říct, že je to nejlepší motorka na které jsem zatím jel. Kawa sice šla líp od spodu, ale jak se tahle kráska přehoupne přes 10 tisíc, tak nemá konkurenci.. Někdy si říkám, že už bych měl zařadit, ale pořád tam jsou ještě ty 3 tis. ot. které by zůstaly nevyužity ;)

Podvozek oprotí kawě taky uplně někde jinde. Do zatáček jde uplně sama a je radost na ní jezdit. Posez řidiče není moc pohodlný, ale zvykneš si a ten pocit když naní sedneš je nepopsatelnej.

Velkou radost mi udělali hlavně brzdy. Když si vzpomenu na kawu a na její brzdný účinek, tak je to k pousmání. V blízké době planuji přikoupit nové barevné páčky místo těch obrovských origo a to pak ještě bude větší paráda )

Moje úpravy: Na moto jsem dokoupil padáky BARRACUDA, červené rolny Proobikes, tankpad od Motolepa Rseries

V nejbližší době chci pořídit tlumič řízení a racing páčky ...

Je to ta nejlepší motorka a jsem rád, že jsem se pro ní rozhodnul a nedal přednost GSX-Rku 750 po kterým sjem taky dlouho pokoukával.. Všem kteří si jí chtěji pořídt, tak můžu jen doporučit.

Tohle snad do začátku bude stačit )

erwas
erwas napsal 15.02.18 v 05:08 10b.

Romulíta
Romulíta napsal 12.12.13 v 10:42 10b.

Krásná tak krátkou zimu

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 02.12.13 v 11:36 10b.

Krásná ale i přes to kladné hodnocení bych se té Kawy nevzdala tak ať jezdí

Klimča
Klimča napsal 27.03.12 v 14:26

Proto tam píšu, že budu měnit ;)

SVéčko
SVéčko napsal 27.03.12 v 14:20

Docela mě pobavil ten obrázek s gumama. Předek cestovní a zadek race