Triumph Tiger 1050 (2007)

Vlastník Radmenza
Vloženo 7.12.2016
Aktualizováno 21.4.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

MercedesJenz
MercedesJenz napsal 29.12.16 v 09:15 10b.

Vedle ní vypadá ten Hornet jako hračka pro děti Krásný kousek

Krakatau
Krakatau napsal 12.12.16 v 14:06 10b.

Sorry, zabudol som na body.

Krakatau
Krakatau napsal 12.12.16 v 14:05

Skvelý výber! Keby som mal v hľadáčiku cestovné "enduro", tak by som skončil tiež najskôr pri Tigrovi.

spike-cz
spike-cz napsal 10.12.16 v 10:39 10b.

StaPa
StaPa napsal 09.12.16 v 06:19

Super masina, mam ho cim dal radsi, tak at to jezdi a uz nepadej!

Radmenza
Radmenza napsal 07.12.16 v 22:01

Trinnlee: To ne, já to začal řešit letos na přelomu září/října. Jak jsem projížděl toho "drahého" Tigera, tak mi hned říkali, že by tam měli mít během pár dní dalšího trochu staršího a levnějšího. Když se konečně objevil, volal jsem jim, ale nedovolal jsem se (mimochodem byl jsem domluvený, že bych o něj měl určitě zájem, prý se mi hned ozvou, jak ho přidají). No po práci jsem tam přijel, Tiger byl nachystaný venku, trochu jsem se zhrozil. Dojdu za prodejcem a prý že už je zamluvený, že tam o víkendu týpek přiveze motorku na protiúčet. Bylo mi pak řečeno, že ho bral nějaký známý majitele toho bazaru... Tak mi pořád nutili toho drahýho. Řekl jsem jim, že to asi tak zajímavá nabídka není, když už jim tam pár měsíců stojí, pak s tím přestali
Ale tak nakonec jsem sehnal kus za stejné peníze (nepočítám li dovozové přihlášení a opravu po mém karambolu) a řekl bych v lepším stavu, navíc i se třemi kufry (ten vyfouknutý měl jen jeden).

Brukev: On ten Tiger má takovej divnej futuristickej zvuk, ale tak nemůže být zase úplně dokonalej no. Na základě videí mám zatím favorita SC Project. Koukám, že ho má tady Toman87
Horneta bych si docela rád i nechal, na nějaké to místní blbnutí (a je to přece jen má první motorka ), ale momentálně jsem nucen ho spíš prodat, peníze za něj by se mi teď docela hodily.
PS: Ten bordel v garáži není můj, jen ten kanystr

Trinnlee
Trinnlee napsal 07.12.16 v 20:44

kdyz jsem bral tigra loni bylo mi řečeno že si o nej volal kluk a že si mel prijet...ja tam byl o den dřív a zaplatil zálohu. Když jsem přijel po dvou dnech pro motorku a doplatil tak mi prodejce říkal že onen zájemce byl řádně nasrán..doufám že jsi to nebyl ty...každopádně tigr je super masina která tě bude hodně dlouho překvapovat co všechno umí a zvládne...gratuluji.

Toman87
Toman87 napsal 07.12.16 v 17:09 10b.

super stroj

Brukev
Brukev napsal 07.12.16 v 15:32 10b.

Ideální garáž, naháč a cenduro Teda s tím pádem to je pešek ale stane se . Ja upad v Chorvatsku když sem se otáčel ))

Měl jsem 3válec v MT09 a je to fakt paráda. Jen ten ten zvuk to chce asi poladit jak jsi psal.

Tak ať slouží

Radmenza
Radmenza napsal 07.12.16 v 11:47

Dík, věřím tomu. Už se nemůžu dočkat všech těch výletů
Hlavně, že je i s kuframa, tahat batoh, byť třeba připnutý na sedle je dost otravné.

peter332
peter332 napsal 07.12.16 v 11:23 10b.

parádna voľba