Yamaha XVS 1100 DragStar custom (1999)

Vlastník Niccoff
Vloženo 11.8.2016
Aktualizováno 30.12.2017

Je velká, je krásná, je silná. Je to vysněný motocykl který alespoň u mne neměl konkurenta.

Motorka koupena od soukr. osoba - Prodejce byl super chlap. Musel se hodně přemáhat když se s nim loučil. (Zdravotní důvody)

První dojmy - První dojmy ...nádhera. K motocyklům jsem se vrátil opět po více jak 15.letech. Tenkrat to byl Vulkan VN 750. Na svou dobu taky krásný motocykl. Bohužel se musel z rodinných důvodů prodat. Dnešní Drag je sice úplně jiný ale přesto mi padl do ruky jako nic před tím.

Motorku bych doporučil pro - No nevím ,ale rozhodne bych řekl že Drag je pro lidi kteří si chtějí jízdu v klidu užít, pokochat se pohodlím i krajinou. Jak jsem již ale psal. Váha motocyklu určuje limity. Doporučil bych všem ale leckdo se mnou nemusí souhlasit.

Doplňky na motorce - Doplňky: od brašen přes rolky a držák nápojů k padákům, plotnám řidiče,pás na nádrži,šité sedlo řidiče,snížené plexi,světelná rampa, opěrka spolujezdce až po laďáky Thundering Eagle. Chrom hefty. kšilty na světlech. třásně na páčkách. hodiny na krku řízení, držák navigace aj.

Je pravda že Drag je při manipulaci na místě dost těžký a tak bych řekl že pro menší a postavy bez potřebné svalové výbavy je hodně problematický. Obzvlášť při nevhodném zaparkování.. Nejsem žádná třasořitka a také mne zpočátku několikrát vyškolil... ). Jinak jízda absolutně na pohodu. Co se týká technických věci nemám žádný problém. A když vzhledem k věku a kilometrům zřejmě nějaké časem přijdou tak si s tím teď hlavu nelámu. Budou se řešit až přijdou. Proč se tím trápit předem...no ne??? Jediné co musím ale udělat co nejdříve je, že přitvrdím zadní tlumič. Jezdíme teď víc v tandemu a je dost nepříjemné když se mi pod zadkem rozhoupe jak parník na vlnách. Na Draku mi ale jinak vyhovuje úplně vše,
Zátah, zvuk, pohodlí, design. Byla to předem jasná volba bez dalších náhradníků a kompromisů.

Bágio1969
Bágio1969 napsal 30.12.17 v 19:59 10b.

Blahopřeju k návratu a hodně štěstí.

ChrisSTAR
ChrisSTAR napsal 09.12.16 v 14:58 10b.

Ruslan
Ruslan napsal 09.10.16 v 18:41 10b.

skvělá a krásná mašina,přejí spousty pohodových kiláku v sedle

šlehator
šlehator napsal 13.09.16 v 21:15

Opravdu krása.A ť se daří a dělá jen radost. Oboum ,vlastně všem třem.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 28.08.16 v 16:17 10b.

Super Dragouš přeji pohodu v sedle.