Honda CB 600F Hornet (2006)

Vlastník Dooger
Vloženo 30.5.2016
Aktualizováno 10.4.2017

Velmi příjemný přechod z dlouhodobého užívání SLR 650.

První dojmy - Maximální spokojenost. Ze začátku jsem se ji trochu bál, ale do 4 tisíc otáček je velmi hodná a docela dost odpustí.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je dle mého názoru vhodná pro začátečníky a nebo zkušené motorkáře, kteří hledají kvalitní stroj s výkonem a pohodlím. Do 4 tisíc otáček hodná motorka a nad 6 tisíc se v ní probouzí ďábel a nebo držme se spíš označení Hornet (sršeň) :-D

Doplňky na motorce - Motorka je v původním stavu

Všechny naše nové výlety máme na našem blogu :Projíždíme

2016

Mašina koupena v květnu 2016, najet pouze 9016 km. Kupoval jsem ji od velmi dobrého kamaráda, takže 100% jistota o původu motorky. Je to velmi příjemná změna z původní mašina (Honda SLR 650). Zatím se tváří, že delší tůry na ní budou spíš pohoda. Motorově absolutní spokojenost, ale to víte, když přesedláte z 35kw na 75kw tak je to vždycky lepší. Mašinu jsem hned po převezení do místa bydliště přezul do nového obutí a to konkrétně (Pirelli ANGEL ST) a zatím si nemůžu stěžovat. Zatím spolu máme najeto přes 700 kilometrů, převážně kolem komína.
Po dnešním dni najeto plus mínus 1100 km. S mašinou jsem maximálně spokojený, krásně se s ní manévruje a díky pohodlnému sedlu je jízda o mnoho příjemnější než na předešlé máše. Zbožňuji pocit, kdy ji můžu na dálnici rozjet při nižších rychlostních stupních. Rychle s ní moc nejezdím, nemám na to moc buňky, spíš kochačka a na pohodu (8 tisíc a více otáček asi nevyužiji).
Těším se až za dva týdny vyrazíme na první moto dovolenou
2500 kilometrů a moto dovolená za námi. Pocity- jedním slovem naprostý úžas, užívám si si při každí jízdě, krásně mi padla do ruky, leháme spolu do zatáček jako jedno tělo. Cesta po dálnici za rodiči, kdy člověk musí urazit 180 km a z toho 160 km po D1, utíká daleko lépe v porovnáním s bývalou SLR 650. Samozřejmě to utíká rychleji díky vyšší rychlosti, ale stálá přítomnost tkz. "fun factor" dělá z každé jízdy příjemný zážitek. O naši dovolené v Hnanicích se zmiňujeme v deníku a nebo na našem blogu projizdime.
3300 km- Výměna baterie (viz deník), jinak pořád spokojenost. Budu se asi opakovat, ale ať, každá jízda je pro mě zážitek. Zatím všechno drží, nic neklepe.

5500 km- Velké nadšení, tolik km se mi podařilo nalítat za sezónu ještě, když jsem studoval. Zatím mažu jenom řetěz, zbytek není potřeba .
I když je to docela brzo tak osobní a pracovní záležitosti mě nutí ukončit sezónu už k 1.10. Naježděno krásných 6600 kilometrů.
2017
Mašina probuzena z dlouhého zimního spánku 31.3...Najel jsem na ní pouhých 100 kilometrů kolem komína a mrknout se na nové auto. Potom padlo rozhodnutí, že díky brzkému narození našeho miminka, mašina půjde do světa. Mašina prodána solidnímu pánovi dne 10.4. se stavem kilometrů 15 859. Ať dobře slouží, škoda se zbavovat tak výborné motorky.
Jak bude malá trošku větší tak půjdeme s Lenkou do cesťáku a k motorkám se určitě vrátíme

turbo84
turbo84 napsal 04.10.16 v 12:35 10b.

Pěkný SRŠEŇ!Měl jsem vybraného stejný rok i stejnou barvu (jedinečná) ale nakonec jsem koukl o dům vedle.Máš to za 10b ale na to že bydlíš kousek ode mě tak jsem tě ještě nepotkal

PYTEL1
PYTEL1 napsal 21.08.16 v 16:39 10b.

ramirez_zero
ramirez_zero napsal 01.08.16 v 14:38 10b.

Krásný exemplář. Hodně šťastných km

novny
novny napsal 11.06.16 v 18:50 10b.

kotass
kotass napsal 06.06.16 v 19:33 10b.