Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (1999)

Vlastník DomBart
Vloženo 8.4.2016
Aktualizováno 10.5.2016

Raketovej autobus Ghostík kterej má nedostatky ale já je nepocituji. Pro mě jasná volba skoda jen že rodina mé nadšení nesdílí

Honda CBR 1100XX Blackbird: Již sem měl takže sem chtěl neco jineho
Kawasaki ZZR 1400: Zajímavá volba ale Ghostík mě zaujal vice
Kawasaki ZX-12R Ninja: Podle parametru a zkušeností jednoho mého známeho sem změnil názor

První dojmy - Moto mi padla hned za svuj život sem měl kolem 25 motorek od Simsona -Gileru-R1-Gsxr1000-rf900r atd. Na hayabusu sem musel dospět

Motorku bych doporučil pro - Tuto moto doporučuji vetším lidem, pripadne lidem co chtej mit rychlej autobus :.-)

Doplňky na motorce - Upraveny vzhled. V tomto vzhledu byli 2 v republice bohužel druha je v moto-nebi

Zkušenosti mám jen kladné , v dnešní době díky vaze čtvr tuny už nejni kralovna motorek. pro mě ale kralovnou zustava. Líbí se mi na ni že se da jezdit jak sportovně tak i cestovně. Vykonu a kroutaku ma dost takže nemusím ani zbesile řadit . V serpentýnach mi nanda kdejaka 6ti stovka ale o tomhle to nejni. Zavodeni mám za sebou -samo že občas ruka ujede a jsou na tachometru ne moc legalní km . Jizda na dany stroj s temito parametry je dobrá , motor tahne snad porad Možna brzdy kdybych jezdil kudlu bych měnil . Podvozek se chová dobře i na horších silnicich kterých je ...až moc Ovladatelnost slušna moto se žene a vodí bez problémů. Pokud sem v koloně která se neda predject váha Ghostíka mi nevadí za což sem opravdu rád -taky je mě kus takže si nemáme co vyčítat Co se týče servisu neměl sem zatím žádný problém -klasicka vymena oleje serizeni ventilu atd atd. Spotřeba mě překvapila dokažu jezdit do 6l což na paramery co Ghostík má je slušný výkon. Moto doporučuji všem co jsou vetší mám 190 cm takže r1 fireblade atd jsou pro mě tabu tzv. vosa na bomboně. Rozhodně nedoporučuji tintitkum ci lidem mensiho vzrustu a už vubec ne začatečníkům. Na tuhle motorku se ze zacatku museli delat extra zkoušky a vím asi proc .-) V případe nejakych otazek se ptejte ale musíte přežít mou dislekcii a disgrafii . Rad na vše odpovím. Moto sem uzival nekolik mesicu a hayabusu sem.mel jiz predtim

WadeGYTR
WadeGYTR napsal 12.11.22 v 20:41 10b.

Na tuhle motorku se ze zacatku museli delat extra zkoušky a vím asi proc .-)

Toto ma zaujalo, kedy a kde to takto fungovalo? Diki

DomBart
DomBart napsal 21.04.16 v 15:56

Vypadá to že budu mít štěstí a Busa majitele který se o ní bude dobře starat. I když bude chybět bude to alespon trošku jednodušší když jí nebude mít nějakej matlák...

DomBart
DomBart napsal 08.04.16 v 23:11

Děkuju za podporu . Bohužel končím asi natrvalo ale lepší odchod nežli s Busou si nedokaži přectavit. Hold zase koupím sportáka jasne nemam to na moto ale to doma projde bez problémů. Všem ostatním přrji spousty štastnýck km. Stejně sem budu chodit a koukat jak se kdo má či jak kdo co ma a má zažitky.

Simitom
Simitom napsal 08.04.16 v 21:11

Manželka to taky těžce nese. Pořad slibují že pojedu opatrně a musím se při delší cestě průběžně hlásit. Jestli někdy spadnu tak mi ji určitě zakáže, takze jezdím zodpovědně. Doufám že uplne nekončí a budeš si dal užívat motorek.

mari
mari napsal 08.04.16 v 15:07

Busa od Smržáka- dobrá volba navíc nezapadneš v šedi série, přesto že ji máš do tý barvy stříklou...

Přeju ať se ti to v rodině nějak kladně vyřeší a někdy na silnici nebo Busa srazu dáme řeč