BMW R 1200 RT (2005)

Vlastník bobi-h
Vloženo 4.4.2016
Aktualizováno 4.4.2016

Dovezená z Francie stav km ca.35000 Km

První dojmy - Úžasně se ovládá. Padne do ruky, jako bych na ní jezdil léta. Polikač kilometrů.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuju všem těm,kteří chtějí cestovat ve dvou s plnou zátěží,ale i těm kteří si chtějí naokreskách zařádit

Doplňky na motorce - Motorka je pěkně vybavená, radio s CD přehrávačem, vyhřívaný obě sedačky a rukojeti, tempomat, el.zvedání plexi(vůbec na motorce nefouká a za deště jsou oba za jízdy suchý včetně nohou)ABS.ASR,ESP, alarm,dálkově ovládáný,venkovní teploměr,centrální i boční stojan,vše ovládané jedním klíčem(zapalování,příhrádka radia,sedačka a všechny kufry.)

Asi jsem po tolika letech dospěl koupit pořádnýho cesťáka.
Parádní jízda na dlouhé štreky s plnou zátěží. Na úzkých alpských silnicích jak při sjezdech ,tak při výjezdech kopců optimální výkon motoru a brzd.
Necítí se dobře na nezpevněným povrchu, Tam je lepší GS. Zadní kufr by to chtělo ten větší, na dlouhodobější cesty je málo místa. Spotřeba s plnou náloží a v tempu v jakýmkoliv režimu do 5ti litrů .Závady, nefunkčí čidlo palivoměru, preventivní výměna palivového čerpadla a unašeče zadního kola při svolávací akci od BMW.Vše opraveno včetně servisu a seřízení ventilů u BMW České Budějovice.

OndraCB
OndraCB napsal 15.03.17 v 08:42

bobi-h
bobi-h napsal 15.03.17 v 00:06

Já jsem s tím nic nedělal nebyla uškrcená

OndraCB
OndraCB napsal 12.03.17 v 14:45 10b.

Jak je u FR RTéčka řešené to pitomé uškrcení na 100HP a kolik tě stálo odškcení?

rudirt
rudirt napsal 14.06.16 v 14:19 10b.

Gratulace k hezké Francouzce!!! 10bodíků.
Mnoho spokojených km na super RT
a VŽDY ŠŤASTNÝ NÁVRAT!

bobi-h
bobi-h napsal 09.04.16 v 09:29

Byla koupená od pojišťovny a dlouho stála a dovezl jsem jí v roce 2013.Majitel měl asi nějaký problémy, když mu zabavili motorku. Taky mě to napadlo s těmi kilometry .V servisu to napíchli a celý prošli, takže to prý odpovídá. Tak mi nezbývá nic jiného než věřit . Motor běží krásně žádný podezřelý zvuky.