Harley Davidson XL 883 (2004)

Vlastník Varaník
Vloženo 10.3.2016
Aktualizováno 21.3.2019

Deník motorky
Nalezeno 19 záznamů

• Porucha a tlačeníčko domu.

Tak co se mi to přihodilo. Začal se mi připochcávat karburátor tak se vrhnul na to že ho vyndám, vyčistím atd. Při demontáž jsem našel povolenou hadičku přívodu paliva a doufal jsem že je to ten šotek proč mi kape béňo

Vloženo: 09.08.2017
    Uskutečněno: 09.08.2017
  • Porucha

V pátek jsem přivalil domu z rachoty a z motoru mi to začlo před vjezdem do garáže vydávat podivný zvuky. :-( V neděli ráno jsem haryka naložil a odvezl motorářovi (Jarouchovi) a ten mi navečír volal že to bude asi lož

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.05.2017
    Uskutečněno: 29.05.2017
  • Montáž spoileru

12.4.2017 jsem se rozhodnul že si zkusím cvičně něco objednat na motorku z číny. Je to z Wishe spoiler na sportstra. Stál 11 kil a i s poštou za to chtěli 15 stovek. Do 20 kalendářních dní to přišlo. Když jsem to vybalil

Vloženo: 03.05.2017
    Uskutečněno: 03.05.2017
  • Výměna vložek výfuků

Jednou když jsem se válel po zemi v dílně mně napadlo se se světlem v ruce podivat do výfuků a zjistil jsem že tam mám nějaký železo už namontovaný. Je fakt že mi bylo divný proč k těm V&H jsem dostal ty cyklonický roury

Vloženo: 13.04.2017
    Uskutečněno: 13.04.2017
  • Projížďka 19.2.2017

Tak jsem se byl včera trochu cournout a vyzkoušet ty nový laufy. Motorky jela parádně a zvuková kulisa byla super. Natočil jsem asi 100 kilásků. Na Mělníku jsem si řekl že se zajedu podivat na Dubou jestli tam nějakej da

Vloženo: 20.02.2017
    Uskutečněno: 20.02.2017
  • Výměna ovladačů blinkrů

Po sezoně na HD jsem si všimnul že i na mém jak říkají hňupi kamarádi (nebudu tě Tarzane jmenovat:) "holčičím" haryku je ovládání blinkrů speciálně děláno na dřevorubeské ruce. Je to sice o zvyku ,ale příjemné to opravdu

Vloženo: 02.02.2017
    Uskutečněno: 02.02.2017
  • Držák U-zámku

Už mně nebaví vozit zámek v kapse křiváku nebo někde na dně v batohu. Teď bych ho mohl vozit v brašně ,ale zase nechci se pokaždý v ní hrabat jak slepice na dvorku. Napadlo mně si udělat takový držák na místě zadních stu

Vloženo: 22.01.2017
    Uskutečněno: 22.01.2017
  • Vance&Hines

Povedlo se mi sehnat lehce jetý Vance&Hines 3" TWIN SLASH SLIP-ONS A hned jsem naklusal do garáže jako malej kluk co našel nějakej zapomenutej dárek po jéžíškovi. Zpracování je fakt parádní a všechno pasuje.Jen budu ješ

Vloženo: 14.01.2017
    Uskutečněno: 14.01.2017
  • Projížďka 26.12.2016

Tak jsem to už nemohl vydržet. Včera jsem vyzkoušel novej palcovej vercajk co mi přinesl jéžíšek. Původně jsem si chtěl jenom rozmotat plynový lanka který jsem měl zamotaný jako pomlázku (plyn šel ztuha a že by se chtěl

Vloženo: 26.12.2016
    Uskutečněno: 26.12.2016
  • Nášivka

Tak jsem si řekl že je čas na nějakou tu větší nášivku "zádovku". Vesta byla taková poloholá a já jsem prostě nášivkovej typ. A jakou jinou když jezdim na Hárleji asi pořídit - že? Ale chtěl jsem abych udělal i něco pro

Vloženo: 23.11.2016
    Uskutečněno: 23.11.2016
  • Oprava dobíjení.

Tak na konci léta po asi 2500 najetých kilometrech po opravě mne vyšplouchnul ten "holčičí" haryk na parkovišti kde jsem kupoval grilovaný kuře k večeři. Nakoupil jsem ,zaplatil jsem a při startování mi už jen cvakalo re

Vloženo: 07.11.2016
    Uskutečněno: 07.11.2016
  • Už si neznačkuje teritorium

Název mluví za vše - v garáži i na parkovišti před prací má svoje vyblemcaný místo. Alespoň je každýmu jasný co tam parkuje :-) První olejová netěsnost kterou jsem řešil přednostně bylo ,ne sáknutí ale dostlova odkapává

Vloženo: 12.09.2016
    Uskutečněno: 12.09.2016
  • Budík tlaku oleje

Včera mi dorazil od firmy Wildstyle balíček na kterým jsme se domluvili. Je to olejový glicerinový didíček na tlak oleje - hadička se šroubeníma a fitinka nebo rozdvojka nebo jak to nazvat... Vypadá to selkem dobře. Panc

Vloženo: 19.08.2016
    Uskutečněno: 19.08.2016
  • Výměna gufer vidlice

Tak jsem se konečně dostal k těm tlumičům. Levý tekl. Práce to byla jednoduchá a použil jsem dvoubřité gufera a prachovky od firmy All Balls racing. V tlumičích má být podle manuálu 342 ml oleje ,ale nevim jaké viskozity

Vloženo: 09.08.2016
    Uskutečněno: 09.08.2016
  • přehled spotřeby

Napadlo mně že si budu měřit spotřebu při zajíždění. Třeba bude z toho možno něco vyčíst. Třeba čím si motor více sedá tím méně žere či naopak. 1.tankování - 6,66 l/100 Km najeto na nádrž do přepnutí na rezervu (10 l) 1

Vloženo: 27.07.2016
    Uskutečněno: 27.07.2016
  • Dávání dohromady

Tak 12.7.2016 po skoro 4 měsících od koupi jsem si přivezl domu motor od opraváře. Byly to ale tři měsíce volání kamarádovi aby zjistil jak to vypadá a furt se to táhlo jak lempl do práce …. a před třema týdny mi už došl

Vloženo: 18.07.2016
    Uskutečněno: 12.07.2016
  • Kola

Tak než bude hotovej motor tak ve volných chvílích (těch ale moc neni) pracuju na kolech. Ty šedivé se mi nelíbí a navíc byly už pěkne okyslý jak se o motorku nikdo nestaral. Odbousit - vyleštit - olepit atd. Práce hnusn

Vloženo: 09.06.2016
    Uskutečněno: 08.06.2016
  • Pístní sada

Tak mi konečně dorazila pístní sada a nějaký to těsnění a bude se konečně snad zase s motorem trochu hejbat. Zpracování je pěkné a teď jenom nezkurvit výbrus čehož se trochu bojim. Nu což - děj se vůle boží... Ještě ž

Vloženo: 25.04.2016
    Uskutečněno: 25.04.2016
  • Koupě

Tak sporťáka jsem koupil v úterý 8.3.2016 Mám takovej zvyk pojmenovat si stroj podle toho kdo ten den slaví zrovna svátek. Ten hle den to připadá na Gabriela/Zoltán. Ani jedno mi nějak nepasuje. Jak by to znělo: Drahá

Typ: Koupě
    Vloženo: 14.03.2016