Harley Davidson XL 883 (2004)

Vlastník Varaník
Vloženo 10.3.2016
Aktualizováno 21.3.2019

Vloženo: 14.03.2016, Uskutečněno: 08.03.2016, Zhlédnuto: 32x

Tak sporťáka jsem koupil v úterý 8.3.2016
Mám takovej zvyk pojmenovat si stroj podle toho kdo ten den slaví zrovna svátek. Ten hle den to připadá na Gabriela/Zoltán. Ani jedno mi nějak nepasuje.
Jak by to znělo: Drahá jedeme na vyjžďku - skoč na Gábinu a já si vemu GSXR. To zní blbě. Zoltán by zněl líp ,ale jsem patriot tak asi bude mít označení MDŽ a tečka.
Domu mi ho kamarád a jedinej motomechanik (trocha reklamy neuškodí Martin Chmelík - kozomín) kterýmu bych svěřil motorku přivezl druhej den. To jsem ho vlastně i poprvý viděl na vlastní oči. Měl jsem radost že má loukotě , stříšku nad světlem a že neni hnusnej. Tak jsem si ho vynosil před garáž. Po opravdu krátké chvilce jsem odhalil důvod zadření komplet motoru. Olejové čerpadlo se zastavilo a oje.alo náhom co je na klice. No a bylo vymalováno...
K motocyklu mám ještě dostat sadu výbrusových pístů (bohužel 883 ccm). a sadu těsnění na motor. Takže bude stačit jen výbrus. Klika co byla zadřená je už po opravě od předešlého majitele nebo spíš vlastníka. Takže doufám že mně bude čekat jen investice do nového čerpadla protože se tohle asi opravit nedá a do toho výbrusu a práce. Samosebou i nový kolo náhonu bude potřeba.
Pak jsem si usmyslil že budu chtít přestříkat kola na černo a zachovat ty broušené boky loukotí. Pak příjde na řadu skládání.
To bude taky zajímavý jelikož jsem ho koupil už rozebranýho. Snad nebude nic chybět.
Zatim stojí u zdi v garáži a čeká na motor až bude v pořádku... To asi bude ale chvíli trvat.

• Porucha a tlačeníčko domu.

Tak co se mi to přihodilo. Začal se mi připochcávat karburátor tak se vrhnul na to že ho vyndám, vyčistím atd. Při demontáž jsem našel povolenou hadičku přívodu paliva a doufal jsem že je to ten šotek proč mi kape béňo

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.08.2017
    Uskutečněno: 09.08.2017
  • Porucha

V pátek jsem přivalil domu z rachoty a z motoru mi to začlo před vjezdem do garáže vydávat podivný zvuky. :-( V neděli ráno jsem haryka naložil a odvezl motorářovi (Jarouchovi) a ten mi navečír volal že to bude asi lož

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.05.2017
    Uskutečněno: 29.05.2017
  • Montáž spoileru

12.4.2017 jsem se rozhodnul že si zkusím cvičně něco objednat na motorku z číny. Je to z Wishe spoiler na sportstra. Stál 11 kil a i s poštou za to chtěli 15 stovek. Do 20 kalendářních dní to přišlo. Když jsem to vybalil

Vloženo: 03.05.2017
    Uskutečněno: 03.05.2017