Harley Davidson XL 883 (2004)

Vlastník Varaník
Vloženo 10.3.2016
Aktualizováno 21.3.2019

Vloženo: 29.05.2017, Uskutečněno: 29.05.2017, Zhlédnuto: 29x

V pátek jsem přivalil domu z rachoty a z motoru mi to začlo před vjezdem do garáže vydávat podivný zvuky. V neděli ráno jsem haryka naložil a odvezl motorářovi (Jarouchovi) a ten mi navečír volal že to bude asi ložisko někde v převodovce. Dodělá to co tam má a mrkne mi na to. Tak snad to nebude nutný vyndat z rámu a půlit. Jestli jo tak se picnu. Při GO ložiska měněný nebyly a maj tudíž naběháno 50 tisíc.
video zvuku snad tady:

Pátek 2.6.2017
Tak jsem si motorku kvůli mechanikovu vytížení přivezl zase domu. Aby to všechno bylo rychlejší tak si mám vyndat motor sám a přivézt jen ten. Jinak asi budu čekat měsíc než se k motorce prokouše prací. Jinak se našel viník závady a to že vyrezlé ložiska na pastorku. Další věc je ža byla v převodovce voda. Jako nevim jak se tam dostala ale byla. Proto vyrezly ty ložiska...
Sobota 3.6.2017
Motor byl venku (ještě že to je taková relaxační práce a hned jsem ho odvezl nazpět.
Čtvrtek 8.6.2017 Volal mechanik že si mám přiject pro hotovej motor. Bude mně to ale stát 15 litrů - nevíte kam bych měl prodat ledvinu abych to zaplatil ?
večer už bylo tak 80% hotovo.
Pátek 9.6.2017 dneska naleju olej a seřídím spojku a dodělám to. Uf.
Večer jsem to ještě projel a po odvedené práci hurá na pivo!

• Porucha a tlačeníčko domu.

Tak co se mi to přihodilo. Začal se mi připochcávat karburátor tak se vrhnul na to že ho vyndám, vyčistím atd. Při demontáž jsem našel povolenou hadičku přívodu paliva a doufal jsem že je to ten šotek proč mi kape béňo

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.08.2017
    Uskutečněno: 09.08.2017
  • Montáž spoileru

12.4.2017 jsem se rozhodnul že si zkusím cvičně něco objednat na motorku z číny. Je to z Wishe spoiler na sportstra. Stál 11 kil a i s poštou za to chtěli 15 stovek. Do 20 kalendářních dní to přišlo. Když jsem to vybalil

Vloženo: 03.05.2017
    Uskutečněno: 03.05.2017
  • Výměna vložek výfuků

Jednou když jsem se válel po zemi v dílně mně napadlo se se světlem v ruce podivat do výfuků a zjistil jsem že tam mám nějaký železo už namontovaný. Je fakt že mi bylo divný proč k těm V&H jsem dostal ty cyklonický roury

Typ: Údržba
    Vloženo: 13.04.2017