Harley Davidson XL 883 (1998)

Vlastník MarwinHD
Vloženo 13.7.2008
Aktualizováno 16.4.2012

Zelenomodrá metlíza se světle modrým motivem, brašničky, opěrka, laďáčky atd.. už je v majetku někoho jiného, který je s ní spokojený tak jako sem byl já :o)

Super chopřík, starší ale málo jetá, na to jakej je to "prcek" upaluje jak o závod ;) vybrace jsou přeze všechny pomluvy týkající se Sportsterů velice malé až zanedbatelné, no na to že nemá žádné vyvažovací hřídele a podobné dekadentní kravinky jsou vlastně nulové ;)

Je to takový pohodový i když trochu přestrojený chopřík.

Žádný závady ani poruchy sem zatím nezaznamenal.

Jak sem poznal novější Hádéčka, tak bych tuhle starou klasiku nedal z ruky, tedy tahle už je prodaná, ale protože mám ještě Dynu s Evem, tak bych si tohohle držáka nechal.
Kdo dneska koupí "starýho" haryka, myslím tím před rokem 1999, tak dobře udělá.
Jsou na to dostupný díly, nic moc se tam nesere, všechno je ještě poctivá kovařina.
Nový jsou dělaný stejně jako japonci (bez urážky), levný nákup mašiny, drahý servis, věci vyrobený akorát aby vydrželi do konce záruky... svinstvo, stejně jao s autama.
Ať si řiká kdo chce co chce, od toho máme taky tu demokracii, ale tohle je prostě můj názor.
Nevyměnil bych svou stařičkou dynu, ani kdyby mi za ni nabízeli úúúplně novou elektru...

BaluJarda
BaluJarda napsal 18.01.09 v 11:17

Moc pěkný,za 10
V roce 2009 přeji hodně pohodových km

mr.michael
mr.michael napsal 20.08.08 v 20:00

Hezky sportak Toz at ti dela radost

fort
fort napsal 03.08.08 v 10:15

Parádní stroj, ten musí pěkně "dunět" lol Tak ať ti to jezdí!

Teckie
Teckie napsal 16.07.08 v 08:10