Aprilia ETV 1000 Caponord (2002)

Vlastník Jardas444
Vloženo 22.8.2015
Aktualizováno 30.12.2018

Deník motorky
Nalezeno 100 záznamů

• Výměna - Michelin Anakee 2

Několikrát jsem měl na motorce Metzeler Toutance a byla velká spokojenost.Loni v červenci jsem poprvé dle super recenzí obul Michelin Anakee 2 a tyto gumy předčily mé očekávání.Za sucha i mokra drží perfektně,na Ukrajině

Vloženo: 16.07.2017
    Uskutečněno: 16.07.2017
  • Dnešní toulačka za historií

Dnešní vyjížďka byla hlavně na vyzkoušení a doštelování nového zadního centrálu což dopadlo na jedničku a jsem moc spokojen.Naplánoval jsem si trasu po historických budovách kde čas pomalu dovršuje jejich zkázu ale někte

Vloženo: 24.06.2017
    Uskutečněno: 24.06.2017
  • Kompletní repase zadního centrálu vč.tlumiče.

Konečně mi dorazil zrepasovaný centrál vč.tlumiče od OK moto.cz.Firma repasuje rozebiratelné i nerozebiratelné moto tlumiče prakticky na všechny motorky. Hned jsem ho namontoval,nastavil standardní nastavení a po odzkou

Vloženo: 23.06.2017
    Uskutečněno: 23.06.2017
  • Ale je tady krásně...

Asi všichni mi dají za pravdu,že dnešnímu počasí se nedalo odolat na větší či menší projížďku.Tentokrát jsem zvolil České středohoří a České Švýcarsko.Opět jsem zvolil okresky a místy skoro tankodrom kde jsem nepotkal au

Vloženo: 27.05.2017
    Uskutečněno: 27.05.2017
  • Polsko-Morava

Víkendové sklouznutí se Simonem do Polska na pstruha a dále přes Orlické hory do Jeseníků a tak prostě toulačka po moravských a českých silničkách.Poslední zastávka byla v Kersku jak jinak než na "šípkové" :-DD .Super v

Vloženo: 21.05.2017
    Uskutečněno: 21.05.2017
  • Do Ivančic za Menšíkem

Tak jsme s klukama o víkendu vyrazili navštívit pár míst v republice a jako hlavní cíl byl rodný dům Vladimíra Menšíka v Ivančicích. Cesta vedla přes Humpolec s návštěvou pomníčku nejznámějšího obyvatele Humpolce Hliník

Vloženo: 11.05.2017
    Uskutečněno: 11.05.2017
  • České středohoří a České Švýcarsko

Dneska malá projížďka.Počasí bylo jako na houpačce.Chvilku sluníčko,chvilku déšť.Zmokl jsem asi 6x a 2x jsem na kopcích potkal něco mezi sněhem a kroupama.Dal jsem si obídek v restauraci "Na konci světa" a s plným pupkem

Vloženo: 16.04.2017
    Uskutečněno: 16.04.2017
  • Pohodová projížďka

Nedělní super počasí mě se Simonem vytáhlo na projížďku sice po známých místech ale ty se snad nikdy neokoukají.Sice jsem moc nefotil ale něco přece.Nejvíce mě zaujal bývalý hotel rodu Lobkowiců v Harasově,který byl post

Vloženo: 09.04.2017
    Uskutečněno: 09.04.2017
  • Super víkend

Tak jsme v sobotu s Milošem vyrazili na dva dny prohlédnout i nějaká ta zajímavá místa.Počasí bylo super,jen v Českém ráji byla v neděli ráno bouřka a zapršelo.Asi po půl hodině přestalo a tak jsme po snídani mohli v klí

Vloženo: 02.04.2017
    Uskutečněno: 02.04.2017
  • Začínám sezónu

Tak jsem jí už taky konečně vytáhl.Dneska jsem jí testnul do práce.Dneska nasadil kufry a zítra razím ze soboty na neděli na srazík s kámošema.Naloženo 17 kg.krkovice,10kg.hlívy s pálivým kořením je připraveno na gril,pl

Typ: Sraz
    Vloženo: 24.03.2017
    Uskutečněno: 24.03.2017
  • Poslední kosmetické úpravy

Nechal jsem si vyrobit pár samolepek a trochu si pohrál se vzhledem.Trochu jsem zvýraznil nové přední kouřové plexi,kufry obdaroval nápisy. Jelikož si vážím práce výrovce kufrů BIG HUSKY a chtěl jsem zachovat jeho reklam

Vloženo: 01.03.2017
    Uskutečněno: 01.03.2017
  • Leštění ráfků

Asi 99% chlapů má panickou hrůzu z toho,když mu doma ženská řekne,že je potřeba vymalovat (u) (u) .Asi takový odpor mám i k takovým pracím jako je titěrný leštění ráfků a proplétání se mezi dráty :´-( .Už to ale potře

Vloženo: 18.02.2017
    Uskutečněno: 18.02.2017
  • A plexi je tam

Tak jsem konečně nandal nové plexi + držák navigace :-)

Vloženo: 17.02.2017
    Uskutečněno: 17.02.2017
  • Výroba držáku navigace a ...

Loňská výroba držáku navigace nebylo to pravé ořechové protože byl dost těžký a byl uchycen pod plexi na dvou šroubech a tím pádem vibroval a ke konci sezóny mi prasklo plexi.Teď jsem udělal držák ze slabostěnné nerezové

Vloženo: 09.02.2017
    Uskutečněno: 09.02.2017
  • Nové kouřové plexi

Tak mi konečně po měsíci dorazilo nové kouřové plexi.Tak si říkám,jestli jsem neměl objednat spíš lehce kouřové.No uvidím ale vidět přes něj jde :!

Vloženo: 23.01.2017
    Uskutečněno: 23.01.2017
  • Výměna oleje a filtru.

Jelikož s olejem Liqui Moly bylo řazení trochu tužší a hlučnější,tak jsem tentokrát zvolil Repsol a uvidím.

Vloženo: 18.01.2017
    Uskutečněno: 18.01.2017
  • Další malá údržba

Výměna zadních destiček,vyčištění KaN filtru a výměna ztvrdlé odkalovací hadičky z airboxu.

Vloženo: 17.01.2017
    Uskutečněno: 17.01.2017
  • Těsnění pod víka ventilů

Někde mi tam cmrndal olej,tak jsem vyměnil těsnění pod víky ventilů.Doufám,že bude klid :! Na přední válec je fakt super přístup.Kvůli jednomu šroubu na víku jsem musel vypustit chladící kapalinu a sundat chladič (u)

Vloženo: 07.01.2017
    Uskutečněno: 07.01.2017
  • Benzínová rychlospojka

Loni jsem dal jednu na vracečku.Teď jsem nechal nalisovat rychlospojku na stávající benz.hadičku.Problém při sundavání plné nádrže vyřešen.

Vloženo: 04.01.2017
    Uskutečněno: 04.01.2017

PF 2017

Vloženo: 29.12.2016
    Uskutečněno: 29.12.2016
  • Kroužky do vidlí

Vysoustružené dvoucentimetrové kroužky na přitvrzení předních vidlí.

Vloženo: 22.12.2016
    Uskutečněno: 22.12.2016
  • Ukončení sezóny

Tak letošní sezónu jsem ukončil a pomalu budu Capoucha připravovat na tu příští.Letos najeto 16412 km. .Motorka šlapala celou sezónu jako hodinky :-DD :-DD

Vloženo: 28.10.2016
    Uskutečněno: 28.10.2016
  • Výměna startovacího relé

Po poslední vyjížďce jsem dorazil domů,chcípl motorku a po dalším následném pokusu o nastartování "NIC" ,jen pohasly kontrolky a cítil smrad spáleného vinutí.Po proměření a vyzkoušení krátkým spojem jsem měl jasno.Spálen

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.10.2016
    Uskutečněno: 08.10.2016
  • České středohoří

Dnes jen na chvilku kolem komína po Českém středohoří.

Vloženo: 02.10.2016
    Uskutečněno: 02.10.2016
  • Vyjížďka s novou mladou krví :-)

Honzův synátor má krátce papíry na motorku do 50ccm. a koupenou DERBI 50.Chtěl se trochu víc projet,něco vidět a zajet se podívat do "pekelek".Pro nás to znamenalo jet nehoráznou rychlostí max.80 km/h. .Ale co bychom ne

Vloženo: 25.09.2016
    Uskutečněno: 25.09.2016
  • Rumunsko - Soutěska Bicaz

Konečně jsem se dokopal k vytvoření krátkého videa z letošní dovolené na Ukrajině a Rumunsku.Je to nádherná soutěska Bicaz v Rumunsku.Ještě musím udělat video z Transfagarače,Transalpiny a Ukrajiny.Tak někdy příště ;-)

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.09.2016
    Uskutečněno: 13.09.2016
  • Sázava,Morava

S Milošem jsme si vyrazili na víkend směr Sázava a na Moravu.Znojmo,Mikulov,Nové mlýny okolí Brna atd.Super počasí a trasa taky.Ani jsem nefotil protože už to mám nafocený z jiných cest.Tak jen focení v Sázavě v tábořišt

Vloženo: 11.09.2016
    Uskutečněno: 11.09.2016
  • Víkendovka 790 km.

V pátek po práci vyrážím projet si Krušné hory do Západních Čech a potom podle mapy po okreskách až "vyloženě prdelích" což byla naprostá paráda.První spaní u Františkových Lázní v kempu Amerika,druhé u Volduch v Interca

Vloženo: 28.08.2016
    Uskutečněno: 28.08.2016
  • Ukrajina - Rumunsko 2016

Tak jsme včera dorazili domů.Dovolená od 23.7.-4.8. dopadla suprově a zážitků máme spousty.Ukrajina co se týká silnic je jedna velká katastrofa a už nikdy nebudu nadávat na naše silnice ale lidé i přes slabý životní

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.08.2016
    Uskutečněno: 05.08.2016
  • Další výměna oleje a filtru

V týdnu se mi rozsvítil "SERVIS" a to znamená další letošní výměnu oleje po 6500 km.Mezitím jsem ještě 500 km.nejel,takže letos zatím najeto 7000 km.a to mě ještě čeká dovolená Ukrajina-Rumunsko :-)

Vloženo: 08.07.2016
    Uskutečněno: 08.07.2016