Suzuki DL 1000 V-Strom (2014)

Vlastník Brett
Vloženo 20.8.2014
Aktualizováno 24.10.2014

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 27 záznamů

jelda-f
jelda-f napsal 24.04.16 v 20:14 10b.

nádherný Strom Pohodovou sezonu a kolama dolů

wsbk
wsbk napsal 05.05.15 v 21:52 10b.

Mario_Lt
Mario_Lt napsal 10.01.15 v 22:27 10b.

Super recenze, hodně kiláků bez nehody, jak je to u ní s těžištěm je výš než u 650 ?

keith.
keith. napsal 30.11.14 v 17:29

Hmmm, pěknej stroj. přeju spoustu pohodových kilometrů

hofi01
hofi01 napsal 22.11.14 v 10:20

tak zkušenosti přibývají koukám

horak.r72
horak.r72 napsal 17.11.14 v 21:19

Zdarec Brette. díky za Tvůj komentář. Taky sis dobře vybral motorku (dobrý vkus, ale ještě je nás málo) a taky pěkně nastrojil .
Máš pravdu potkali jsme se u Horního Lapače. Myslím že jsi jel s Multistradou.
Sleduju, že máš letos celkem pěkně najeto, tak ať tito vydží bez ztráty kytičky... R.

iman
iman napsal 11.09.14 v 17:16

Pre mňa vynikajúci pomer ceny a úžitkových vlastností. Ovládateľnosť famózna. Na rok ho budem mať doma.

Willik
Willik napsal 27.08.14 v 12:38 10b.

Pěkná motka

context
context napsal 25.08.14 v 18:58 10b.

krásny vstrom dobře sis vybral na cestování ideální mašina přeji ti dlouhou sezonu bez nehod a hodně najetých km jak v sedle tak ve stupačkách ať ti dlouho slouží

hofi01
hofi01 napsal 23.08.14 v 22:42

v této barvě a s tou výbavou vypadá dost dobře.. ale do terénu to bude asi ještě horší, než starej litr.. každopádně ten tvůj se mi líbí moc

Lucasbiker
Lucasbiker napsal 23.08.14 v 02:00

Moc pěknej stromek, váhal bych o něm jako o příští mašině, ale VELIKÁ nevýhoda je, že ho v Suzuce neobdarovali kardanem. Zařekl jsem se totiž, že další moto bude s kardanem

Yevgen
Yevgen napsal 23.08.14 v 00:00

pěkný stroj!! libi se mi,
obdobné dojmy jako autor po testu měl i ja, měl jsem take 650 před 2 lety.
reakce na plyn srovnatelný s GS 1200 = testoval jsem to hned po sobě , a po 4 tis otaček k nerozeznaní, pohodový posez a ta cena ... na ušetřeny peniz moh byt pěkný vzlet.

SJ90
SJ90 napsal 22.08.14 v 22:20

Dobá motorka , taky jsem o ni uvažoval. Měl jsem možnost i nani jen sednout, ale bohužel né projet. Uvidíme jak si povede v čase. Taky jsem zhýčkaný 650, spotřeba, zvýšená světlá výška (u 1000 jsem zatim nepřišel na to jak zvýšit ty přední tlumiče, ale až na to přijdu tak si ji taky pořídím ). Že to leze po břichu mi velmi vadí, jen přejezd z chodníku přes obrubník a už to dřelo výfukem. Přeji hodně pohodových km a čekám na další objektivní zkušenosti z užívání

TOMMYN
TOMMYN napsal 22.08.14 v 20:05

Super. Tenhle model se jim povedl

Tekra
Tekra napsal 22.08.14 v 17:29

Pěkná recenze Už jsem si myslel, že se nový Strom neprodává...informací o nových zkušenostech s novým litrem tady moc není. S kufry vypadá pěkně. Předení blatník se mi zdá, že je velmi nízko na pneu. Nebude to vadit při jízdě v terénu? Napiš později další zkušenosti. Ať ti slouží ke spokojenosti.

Kapírek
Kapírek napsal 22.08.14 v 13:26

Když je tam kufr, tak je plotna asi ocelová, jinak origo je tam plast, jak jsem viděl na vlastní oči.

ThomsonMotorson
ThomsonMotorson napsal 22.08.14 v 12:34 10b.

10b

ThomsonMotorson
ThomsonMotorson napsal 22.08.14 v 12:34

Zdarec. Tenhle Stromek je první, co mě zaujal od Suzuki. Fakt mě baví design. Plusem je, jak je více endurovatější (vzhledem) než jeho předchůdci.. Určitě by mu slušelo víc prvků zlaté, ty vidle nemaj vadu..

Brett
Brett napsal 22.08.14 v 11:04

Kapírek: jestli myslíš tu černou plotnu co drží kufr, tak ta je ocelová. Jinak sedlo se mě zdá tvrdší a pohodlnější oproti 650 (09) a spolujezdec má vzadu víc místa, teda aspoň o něm vím míň, jak na předešlé moto

Kapírek
Kapírek napsal 22.08.14 v 10:13

Moto pěkné, jen se mi nelíbí plastová plotna za sedlem spolujezdce s madly pro držení spolujezdce - to vypadá hrozně lacině oproti 650. A jaký máš pocit z užšího sedla oproti 650?
Jinak ať ti slouží a mnoho bezpečných kilometrů!

Mann
Mann napsal 22.08.14 v 10:11 10b.

Tvoje postřehy budou pro mnohé potencionální zájemce určitě užitečné poněvadž to je přesně to co hledám když se rozhoduju. Suzuki v této kategorii už modernizaci potřebovala. Jen jsem doufal, že bude "bigovatější", což se z mého úhlu pohledu bohužel nestalo To ale plyne z mé záliby ve starých "dakarovkách"

krysoid
krysoid napsal 20.08.14 v 17:02 10b.

Pekný pěkný jen ty 07 mi na to nepasujou,starej litr byl taky spíš Sport enduro Tourer než enduro.Ať ti to lítá 10b

Brett
Brett napsal 20.08.14 v 16:23

Je jasné, že každý má jiný vkus co se týče vzhledu, ale oproti 650 se mě 1000 líbí víc, hlavně ať funguje, jak předchozí

Jardas444
Jardas444 napsal 20.08.14 v 16:16 10b.

Konečně se Suzuki vrátila po letech k zobáku který vymyslela .Motorka se mi v celku vzhledově líbí a ten tisícovkový motor je na cestování určitě super.Tak ať ti dělá jen a jen radost a jsi s ní spokojený .Dávám 10b.

-Jandys-
-Jandys- napsal 20.08.14 v 13:26

Každému se líbí něco jineho ale za mě,moc mě nový litr nechytl Ani vzhledem ani dalšími věcmi,tak snad možná až ten motor,když se zajede a bude odvádět svou práci dobře Vzhledem ani se zobákem to BIGa nikdy připomínat nebude,o to se snažili už i u Bmw a jiní a prostě BIG je BIG Navíc do terénu to fakt nikdy nebude,polní cestu bez hupů a výmolů to snad nějak přejede a k vodě na koupačku se taky dostaneš,tak ať slouží dobře a připisuj další poznatky po zajetí ať můžou další zájemci mít o čem přemýšlet

sommer
sommer napsal 20.08.14 v 09:01

Pěkná

foky
foky napsal 20.08.14 v 08:55 10b.

Máš to pěkný chlape, tak ať dělá jen a jen radost