Honda NC 750X (2014)

Aktualizováno 11.4.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

gagy
gagy napsal 30.04.18 v 22:14 10b.

pěkně napsané

Monty12
Monty12 napsal 17.08.17 v 15:48

Četl jsem ty vaše příspěvky ohledně servisů,a musím konstatovat že jezdím z Brna do servisu až do Hradce Králové a přístup úplně jiný normálně jsem s klukama na dílně a koukám co dělají a popřípadě se ptám když nevím jak co rozdělává a podobně.Takže se mě asi vyplatí jezdit raději tam.

KALUP
KALUP napsal 28.05.17 v 00:36 10b.

Máš to pěkně obsáhle sepsaný.Přeji Ti nájezd mnoha kiláků ,kolama dolů!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 18.05.17 v 22:37 10b.

petrasdominas napsal 20.03.16 v 21:08

radkocernohous
ale jo, oni jsou přátelští, krátce pokecají, ale vykážou tě ze servisu. Můžeš jít do jakési čekárny na konci prodejny, kde čumíš do časopisů nebo do zdi, nebo bloumat po prodejně.
Pokud jsi měl na mysli zvuk, možná z ložiska, tak ten jsem neidentifikoval dodnes. Neprojeví se vždy, ale třeba při delší odstávce nebo po přejetí větší nerovnosti.
Jinak, v globálu je to servis určitě dobrý a bude-li to nutné, tak tam někdy určitě zajedu.

radkocernohous
radkocernohous napsal 17.03.16 v 19:35 7b.

Mám sice jenom SH 125, taky z Valmezu a servis zatím bez problémů (sice naposledy 15.9.2014).
Se všemi v servisu jsem vždy "pokecal" a spokojenost.
Že by se změnili ?

Myschan
Myschan napsal 18.05.15 v 18:53 10b.

Dobrá volba a pěkná recenze. Posílám 10 b.

petrasdominas napsal 12.05.15 v 13:51

Kolic - díky.

Kolic
Kolic napsal 12.05.15 v 10:55

Ať z ní máš radost, ať tě poslouchá.
Jinak skoro všechny Hondy tohoto provedení jsou hodné motorky, které podrží když je třeba.

pavel73
pavel73 napsal 03.12.14 v 19:36

Zdar, trochu jsem si tvou recenzi proletěl a chtěl bych reagovat hlavně na to jak jsi psal, že se ti někdy nulují kilometry, že ti na to v servisu řekli, že jsi asi jediný v republice Mám NC 750 X a už jsme v republice nejmíň dva, kterým se to děje... Jenže mě se nuluje jen TRIP 2, takže to dokážu dopočítat o jaké kilometry jsem příšel. Nějak jsem to zvlášť neřešil, takže mě to nechalo chladným, ale pobavila mě hláška o JEDINEM V REPUBLICE. Ale díky za tip, že to souvisí s imobilizerem. Zkusím si taky pohrát. Taky mě překvapilo, že ti papuč vydržela jen 4000. Já mám už asi 6500 a ještě je vidět vzorek a to je moje první motorka, kterou naklápím až do krajů gumy. Je to skvělý stroj a vodí se to úplně skvěle. Tak ať se daří

jiruc
jiruc napsal 07.10.14 v 21:48 10b.

Díky za inspiraci při nákupu nové pneu. Kolik na ní máš zatím najeto?

jezdec74
jezdec74 napsal 07.08.14 v 14:59 10b.

Gratulace k pořízení a hlavně ať Ti to sviští bez problémů i nehod.
Jak psal Alesko, červená je červená

alesklima
alesklima napsal 04.08.14 v 15:07

super popis super stroj. užívej si ho

Dobi
Dobi napsal 28.07.14 v 23:08

super budeme si rozumět a servisy budeme provokovat!
pokoušela jsem nadhodit v servisu v Bv jestli mohu zůstat při výměně oleje již za dva dny se tak stane po 1000km a řekli mě že NE.
Toš doprd budu to platit? nebo je to za darmo.pokusím se vyjednávat

Alesko
Alesko napsal 27.07.14 v 11:02 10b.

Taktiez gratulujem k novemu stroju . Vsetky NCka su jednoznacne super, v cervenej je najlepsia. Davam jasnych 10 bodov s prianim vela stastnych km. Ak mozem doporucit skvele forum: www.NC700.sk

petrasdominas napsal 26.07.14 v 23:31

Díky. Já si nízkou životnost gum vysvětluji tím, že výrobce předpokládá, že motocykl si koupí především začátečníci. Měkoučká guma hodně odpustí. Tato originál guma se taky nedá sehnat. Nahradím ji Bridgestone Batlax BT 23.

Geodet
Geodet napsal 26.07.14 v 22:11 10b.

Gratuluju k výběru moto. Na ty gumy si stěžujou všichni majitelé NC750. Já mám na NC700X Metzelery - najeto 9 tisíc a jsou jako nové.