Jawa 50/20 Pionýr (1976)

Vycho
Vycho napsal 23.09.12 v 13:34

Pěkný fichtl

Frantas napsal 17.07.12 v 20:45

Technickou samozdřejmě mám O skvělém stavu moc nemluv, neni to veterán, je to šrot !

fichtlrider
fichtlrider napsal 17.07.12 v 20:29

Ne jako fichtla máš ve skvělim stavu tak jsem to nemyslel jen že jsem an jedný fotce viděl že tam nemáš známku kastle nijak výhodnější než stará neni jen se mě víc líbí tahle novější

Frantas napsal 17.07.12 v 20:10

Plechy jsou "fejsliftový" jak píšeš, ale jestli je to výhoda nevim. Kastle se víc kroutí, hezká je bych řekl stejně. Možná nová RZ na ní tolik nepřečnívá, jak je širší.
Jinak myslíš že by mít SKT neměl?

fichtlrider
fichtlrider napsal 17.07.12 v 19:21

krásnej fechtl už má novější plechy to bych chtěl taky. máš na něm stk??

Jawa_speed_
Jawa_speed_ napsal 09.12.11 v 15:05

Pěkný fichtl tak ať slouží

Frantas napsal 10.04.10 v 10:45

*Oprava, nedostanu spotřebu nad šest

Frantas napsal 10.04.10 v 10:43

Hele, nevim jestli věříš na zázraky, já teda ne. Ale na motárdech mi to začalo místo víc jak 8l/100km žrát při plný střelbě pod šest litrů, a jezdit 140km/h V zimě sem měl problémy udržet spotřebu pod deseti litry, ale teď jí nedostanu pod šest A ještě to jezdí parádně. Akorád v tom trochu teda klepe, ale 2T kterej neklepe nejede že

pasini
pasini napsal 10.04.10 v 10:32

Jojo je mito volný ale dík za podporu Myslím že tento web není o pravopise ale o tech.stránce a zkušenostech s motocyklem!!! A jak šlape tvé DT???

Frantas napsal 09.04.10 v 21:38

jojo, nápodobně, já na něm začínal, dlouho jezdil, a nakonec na něj stejně nedám dopustit, ikdyž je to už asi pátej určitě xD Hlavně česká klasika, Pionýr s velkym "P" no

pasini
pasini napsal 09.04.10 v 16:40

Děkan za chválu Na tomhle strji jsem začínal mám na to hzké vzpomínky At slouží!

Frantas napsal 05.01.10 v 23:11

jo mno..Spíš se venuju DTčku, ale už mě nebaví sázet tu sežranou trávu kolem silnice, tak sem začal dělat na tomdle , mám to chvíli, a fota to sou zatim jediný , časem budou určitě lepší, ale což, klasickýho pincka zná přeci každý..

Jarda-Bekr
Jarda-Bekr napsal 05.01.10 v 21:40

Ty fotky vypadaj jako by je vážně dělal devadesátiletej techniky neznalej kmet, ale do toho máš daleko co? No nic, pincka sem měl taky a dávám 10 protože je to super strojovna