Honda X 11 (2001)

Aktualizováno 5.1.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 18 záznamů

Black_Tea
Black_Tea napsal 10.09.22 v 20:51 10b.

Moc hezky napsané, jinak já mám taky dost rád motorky, které nejsou úplně mainstream, baví mě jít po starších zapomenutých kusech, které jsou skvělé samy o sobě, ale masa si vybrala jinak:)

Díky za komentář k XJR:)

Everest
Everest napsal 18.05.22 v 10:01

JTpunisher
JTpunisher napsal 28.03.22 v 11:01 10b.

parada i v té modré to vypadá luxusně. Závidím originální stav. Jinak je to fakt střela neskutečná. Takže kolama dolů a hodně pohodový km.

MichalR10
MichalR10 napsal 15.11.21 v 20:53 10b.

Moc děkuji za komentář u mé motorky. Tvá X11 je super... Vždycky jsem měl z téhle motorky strach

Everest
Everest napsal 03.11.21 v 09:20 10b.

Krásná a krásná četba.

Raptor-1000V2
Raptor-1000V2 napsal 01.11.21 v 21:00 10b.

Čau je to nadhernej kousek, moc je na silnicích nepotkavam X11, škoda, je to poctivej kus od Hondy s úžasným motorem ze superbleka. Tím poctivej myslím že je tam ještě vše origo japan, vydrží navěky...a ne jak teď u nových moto polovina z Číny, bez záruky kvality materialu. Moc pěkná

hansdorf
hansdorf napsal 25.10.21 v 18:06 10b.

Asi takhle jsem vypadal , když jsem tvoje foto X11 tady uviděl a rychle jsem chtěl zavřít stránku.
Potom jsem si řekl, s čím tady chce machrovat a dal se do četby textu.
Dostal jsi mě , pěkně a s nadhledem napsáno a víš, o co ti jde .
Jestli se někde na cestách sejdeme, rád si s tebou pokecám a vůbec.
Tak si v 2022 užívej a vždycky kolama dolů.

Tuji
Tuji napsal 16.10.21 v 14:41 10b.

Vypadá to jako parádní stroj. Po přečtení popisu lituju, že jsem na ní nejel!

K167
K167 napsal 15.10.21 v 20:03 10b.

Zajímavá mašina a naprosto vynikající recenze

Kali88
Kali88 napsal 15.10.21 v 11:10 10b.

Skvělej kousek a parádní recenze. Vědět dřív, že existuje takovej naháč, šel bych do X11 asi spíš než do ZRka. Vypadá to na parádní stroj plnej výkonu a radosti z jízdy. Dávám desítku za dojem a sobě asi mínus sto , že jsem nehledal víc pečlivě v minulosti. Ať slouží a mnoho šťastných kilometrů i nadále.

Snekofon
Snekofon napsal 15.10.21 v 07:47

Díky pánové!

Neznám nikoho komu by v době uvedení padla X11 do oka - nakonec asi proto výroba skončila tak brzy bez přímého pokračování. Koncepčně mně přijde podobný B-King - těžký naháč, postavený na základech toho nejsilnějšího co bylo v dané době k dispozici, impozantní vzhled, který je taky tak trochu jiný než ostatní. Nakonec ani B-King se mně v době uvedení nelíbil, tak třeba jeho čas ještě čeká a taky ho někdy vyzkouším
Je pravda, že v současnosti jsou 20 let staré motorky nabízeny za nádherné peníze, i pokud se jedná o zánovní stroje, které někdo víc leštil, než jezdil... Za rozumné prachy se tak dají pořídit do garáže mašiny jako se už dnes nevyrábí - a to mě právě baví - raději budu mít v garáži 4 stroje - každý svým charakterem unikátní a přinášející svou porci radosti, než ve stejné hodnotě koupit jeden moderní 3válec, který se snaží být tak univerzální, až je nezajímavý.
Ať Vám to jezdí!

dajos
dajos napsal 14.10.21 v 13:14 10b.

Pěkně napsaná recenze. Když si vzpomenu na porovnavaci testy big naháčů okolo roku 2000, tak mě x11 za srdce taky nevzala. Vzhled hodně předběhl dobu. A vlastně i výkonové parametry (motor a bzdy) a taky tuhost podvozku a ovladatelnost. Ovšem časem jsem názor na vzhled přehodnotil. V porovnání s dnešní japonskou produkcí gsx-s 1000, mt 09. 10, zetka od Kawy nebo Ktm ala Kiska je to docela pěkná motorka a svým pojetím naprostý unikát. Mít více místa v garáži, tak už tam vedle bleka taky stojí. Kdo ví jestli to tak jednou nedopadne, bo ty ceny jsou brutálně nízko a neodpovídají kvalitě této motorky. Jinak B12-ky jsem měl 2, tak vím o čem mluvíš. Gratulace ke krásnému kousku. Ať ti dělá jen radost. Jasných 10b

djd
djd napsal 13.10.21 v 22:23 10b.

Hele za mně paráda, x 11 mám od roku 2016 a Tvůj popis jízdy je přesný. Konečně někdo píše, že mu NEchybí šestka..., kdyby tam totiž byla, zásadně by se měnily vlastnosti motoru. Měl jsem možnost porovnání s blackbirdem a o tak rychlém nástupu do otáček a krouťáku si může nechat jenom zdát. Co se týká posezu, tak já víc než 500 km za den nedám. Možná je to věkem, ale začnou mě bolet kyčle a stehna. Jinak je to motorka, na který se nebojím na dálnici a ani si nepřipadám hloupě mezi dvěma kamiony. Tak ať slouží ve sbírce i na silnici.

kain80
kain80 napsal 12.10.21 v 11:00 10b.

biosák
biosák napsal 12.10.21 v 10:27 10b.

Davcoun
Davcoun napsal 12.10.21 v 08:38 10b.

Pěkně napsáno, měl jsem úplně stejné pocity, když se X11 objevila

vilem_i_am
vilem_i_am napsal 11.10.21 v 21:45 10b.

krásný stroj a hezké počtení

Pupi04
Pupi04 napsal 11.10.21 v 21:44 10b.

Pěkně silný naháč
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu