Honda X 11 (2000)

Vlastník Danekczech
Vloženo 27.11.2012
Aktualizováno 27.11.2012

Vazim metrak a motorka tri,proste se k sobe hodime.Macek k mackovi.

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I) - skveli lidi pockali na me a motorku mi ochotne predvedli i pul hodiny po zaviracce.

Honda VFR 800: sportku mam
Triumph Speed Triple: zadny v tom stavu jaky bych si predstavoval

První dojmy - Zatim mazec ... prdel jak v sedacce vykon takovy ze jsem si musel premerit ruce:-))

Motorku bych doporučil pro - Hele masina pro kazdou chvili,ale ma uz nejaky krizek na krku a chce to ridera co si uvedomi jaky to ma koule.

Tohle leto se mi nejak SR...O!! Jo z velkym S.Nedrive me zradil muj Buracek(Suzuki Burgman 650) syplo se lozisko v prevodovce a oprava stala majlant.Takze jsem cestu do chorvatska absolvoval na FZR 600 moji zeny.Nacez tato umrela (motorka ne zena) ve velke ryclosti v Opave omotana o sloup.Nastesti to odnesly jen dva prsty,bunda a helma.Takze plan nasledujici:ukonejsit zenu(tesknila) tak,po par tydnech stravenych u netu,jsme meli jakz takz jasno co a slo se zkouset,na vyber mela Hondu cbr600 r,Kawasaki gsxr750 a Yamahu R6 vyhrala Honda.No a ja zustal na suchu...no jak se to veme stridali jsme se se zenou.Problem je,ze (jak jsem uz psal) vazim metrak a na tyhle hubeny holce jsem vazne moc srandy neuzil(ne ze by zrovna nejela).Tak jsem se zacal poohlizet po necem primerenem k moji malickosti,veku i tomu ze ma byt v pohybu denne.Jak uz to byva mam kolem sebe par ..no spise vic ..koleckaru a tak jsem se chtel nechat inspirovat.No a tak jsem zkousel co a jak (CBR 900 RR-FZR6N-MONSTER S4R-VFR 800Fi-BANDIT1200-SUPERBLACKBIRD 1100XX atp) nakonec jsem zustal u tri kousku Honda VFR 800Fi,Triumph Speed Triple 955i a Honda 1100XX SuperBlackBird no a nahoda tomu chtela ze jsem uplne nepripraveny sedl na X11.Z prvniho pohledu motorka takova zvlastni,ale spise seda mys nez tygr.Pak jsem si sedl...a pak nastartoval...no a pak koupil.Samozrejme jsem si hned sedl a jel...no ono bylo venku asi 5 stupnu nad nulou,tma a mrholilo takze blaticko,ale cestovani na jednicku.Sice jsem toho moc nenalital,ale masina delo jak blazen,jen blbnout se asi bude trosku hur . ))Dalsi zkusenosti pripisu pozdeji.Taky me ceka par uprav ale snad to nezpackam...uvidime v lete.

Atr3y
Atr3y napsal 17.01.13 v 13:55 8b.

Také jsem bral v dubnu od Tasse, ať ti slouží

BilinX11
BilinX11 napsal 01.12.12 v 12:31 10b.

Dobře jsi si vybral