Honda VFR 800 (1998)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

VefroLBC
VefroLBC napsal 26.06.21 v 23:17

Fotka z výletu do České Skalice. Sólo vyjížďka se zastávkou na jahodových hodech v Batňovicích.

Jenick
Jenick napsal 29.01.21 v 22:06 10b.

Ahoj, gratuluji k super motorce, a recenzi. Jen mi nesedí ty brzdy. Nevrtal se v tom před tebou někdo? Máš origo kotouče? Desky? Fungujou dobře pumpy? Hadičky čisté, brzdovka OK? Prošlo mi toho totiž rukama docela dost a vyjma mnohem silnějších supersportů vzpomínám na brzdy VFR jako na to nejlepší, co kdy Honda na cestovní motorku nasadila. Zkusil bych to omrknout, je zima, času dost

bruttopyr
bruttopyr napsal 13.12.20 v 16:34 10b.

Zvuk VFR je parádní! To hvízdání je návykové!

VefroLBC
VefroLBC napsal 06.12.20 v 23:51

Vezmu to popořadě.
Fotky určitě ještě nějaké dodám.
Děkuji za tip s blinkry.
Na to, že Vefro byl v mém případě sňatek z rozumu to dopadlo skvěle.
To zvednutí řidítek už jsem viděl u kolegy z Vefroklubu, podumám o tom. Brzdy z Faroše nejspíš ne, ponechám to v origo stylu. Nemám předělávky tohoto druhu u starých motorek rád. I když kdo ví, třeba jednou změním názor.

Gahan37
Gahan37 napsal 06.12.20 v 21:14 10b.

Zkusil by jsem sadu na zvýšení řídítek o 2,5cm eBay cca 1600.- plus ty brzdy...no na to Fi jde napasovat komplet předek z Fároše 06...ale finančně nesmysl...
Jinak 10b...má oblíbená motorka

Matool
Matool napsal 03.12.20 v 12:49 10b.

Dobrá volba tyhle starý motorky mají něco do sebe není to o závodění,ale o požitku z jízdy mimochodem já si před rokem pořídil toho sprinta 955i nečekal jsem zázraky,ale jak se řiká za málo peněz hodně muziky at ti dělá radost

Mňojo
Mňojo napsal 02.12.20 v 11:46 10b.

vefro je srdcovka , laďák nutností a zadní nefunkční část blinkrů si nech zalakovat do barvy moto , vypadá to úplně jinak , ale to , že má vefro slabý brzdy se mi moc nezdá

Milan1963
Milan1963 napsal 30.11.20 v 17:13 10b.

jen- zkus víc fotek.