Honda NTV 650 Revere (1990)

Vlastník chorcheee
Vloženo 18.9.2020
Aktualizováno 28.3.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

-Jandys-
-Jandys- napsal 25.03.21 v 19:15 10b.

stále pěkná a zajímavá motorka, mám podobnou, myšleno s kardanem .Decentní přestavba a hned je zas jiná,tak ať tě baví a bez problémů

chorcheee
chorcheee napsal 22.09.20 v 17:43

Díky, elevator(e)! Motosvět je malý :). Přestože jsem trošku (většinou takhle večer před usnutím :)) uvažoval, zda jsem nekoupil krám, který mne nebude bavit a bude se kazit, nyní mám pocit, že jsem vybral dobře. Reverky znám a mám pro ně slabost. Tahle je stará, ale stav dobrý (už jsem tam leccos rozebral a skontroloval). Navíc tahle motorka, jak známo, je prakticky nezničitelná. Nájezd 50 tisíc není také nic strašného (pokud je to pravda). Poslední má Reverka, když jsem ji před lety prodával měla přes 110 tisíc...

Takže za málo peněz, hodně muziky.

Ty karbce budu muset ale asi vyndat ze stroje a kouknout i do plovákových komor a na trysky (tam je prostě něco špatně). To jsem ještě neudělal. Mohl bych to dát asi někam seřídit a možná na to dojde. Nyní ale věřím, že to zmáknu sám! :).

elevator
elevator napsal 21.09.20 v 17:06 9b.

Gratuluji ke spolehlivému stroji. Byl jsem 1. majitelem tohoto konkrétního stroje přivezeného z Německa před provedením přestavby. Motor nestřílel ani nekuckal. Tak ať se daří naladit a bezpečnou jízdu

nekarlos
nekarlos napsal 20.09.20 v 20:05 10b.

Návrat legendy