Moto Guzzi Griso 1100 (2008)

Vlastník Zvrhlík
Vloženo 18.9.2020
Aktualizováno 18.9.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

nexus
nexus napsal 28.09.20 v 14:42 10b.

Grisso je úžasná motorka

vencysta
vencysta napsal 25.09.20 v 21:20 10b.

Pěkná Guzzina

spike-cz
spike-cz napsal 25.09.20 v 07:42 10b.

Guzzi je správná motorka pro každého zvrhlíka!
Vypadá krásně a určitě i tak jede. Stejný motor ve Stelivu si nemůžu vynachválit.
Kolama dolů!

Zvrhlík
Zvrhlík napsal 23.09.20 v 17:06

Tak poslední výlet se vydařil, jen jedno ALE, a já z Brna vyrazil směr jih. Jen taková rychlovka po kamarádech. Něco okolo 150km, troška jsem si zajel po okreskách. Jak už to tak bývá spousty blbců na 4 kolech. Když jedu 110, a oni mě i tak musí předjíždět v nejužším místě nebo zatáčkách.
Přede mnou se klikatily serpentýny před Ořechovem. Silničáři mají velký smysl pro humor, celé to tam poflusali asfaltem a nasypali na něj asi 5cm vysokou vrstvu štěrku. Však auta si to zaválcují sama že. Že tam pojede motorkář je při jejich nedozírné moudrosti nenapadlo. No jel jsem si cestovním tempíčkem a v tom jsem vletěl do toho marastu. Nikde žádná cedule. Svěrač zaťatý v pěst. No ustál jsem to. Jel jsem sotva dvacítkou a za mnou nasranej špeditér v dodávce PP*L. Tady je asi to ALE, nebudu řešit asfaltem zaprasené moto, zřejmě od přehřátí mí vylezlo těsnění pod víkem ventilů. Po serpentýnách motor hicoval jak láva. Vím od předchozího majitel že už je měněno. Stalo se vám to na MG někomu? Hledal jsem nějakého solidního obchodníka s díly na MG. Všichni se honosí největším výběrem dílů na všechny moto. Mají akorát tak žárovky, oleje, svíčky, joa taky plachty... Jeden mi odepsal jestli nechci po sezóně řetězovou sadu. Nejspíše odborník na slovo vzatý. No abych to zkrátil, všude nabízí kompletní sadu těsnění na MG-G ale za 5k+. Po dlouhém hledání jsem našel obchůdek kde mají těsnění jen pod to víko za 126Kč. Ale samozřejmě nevedou vše. Tak bych se chtěl zeptat, jestli v ČR není někdo, kdo opravdu rozumí motorkám, má sortiment a nebo alespoň umí sehnat za rozumnou cenu. Nebo mám požít kamnářský tmel a zalepi to na hovado...

dzonnek
dzonnek napsal 23.09.20 v 15:54 10b.

No jako první volba opravdu zajímavá motorka. Ale je fakt parádní o tom žádná. Tak ať dobře jezdí a dělá jen radost přeji spoustu spokojených kilometrů.

Zvrhlík
Zvrhlík napsal 19.09.20 v 08:43

Zdarec chuchvalec, to samozřejmě vím, a už je opraveno. Fotka byla pořízena 14 dní před koupí stroje. Ale je vidět, že máš oči jako sokol . Nic ti neunikne.
Já si toho taky všimnul, a hned jak byla doma, jsem to dal do pořádku. Koupím navíc lepidlo na šrouby, a co půjde, to napaplu a utáhnu. Nechci nic ztratit. Díly jsou drahý jak Perún.

ticha-voda
ticha-voda napsal 18.09.20 v 21:05

Heeeej Hombrééé číhám, chybí ti šroub na držáku levý stupačky spolujezdce! Jinak moc hezká a správná volba.

Pedl
Pedl napsal 18.09.20 v 17:31 10b.

Pěkný stroj

fatman
fatman napsal 18.09.20 v 17:21 10b.

Gratuluju
Sám jsem Guzzi pozitivn (už druhá Cali 1100)í, takže úplně rozumím...
Ať radost vydrží!

Petr_TA
Petr_TA napsal 18.09.20 v 14:58 10b.

Velká gratulace
Moooc pěknej kousek
Taky furt po ní pokukuju ...