Kawasaki ZX-10R Ninja (2004)

Vlastník Shad0w
Vloženo 28.5.2010
Aktualizováno 15.11.2020

Tohle je fakt raketa
Tak už ji nevlastním, po deseti letech a cca 28 tis kilometrech je prodána. S láskou na ni budu vzpomínat.

Zatím se seznamujem takže ještě nic nepísnu :)

S jízdou maximální spokojenost.

Tak jsem udělal nějaké úpravy. Vyměnil jsem řetězovku a dal zlatý řetěz, né že by to líp jelo, to už jelo suprově i tak, ale už nešel došponovat a navíc to teď dobře vypadá :) No a jako další jsou tu nové pancéřové hadičky k brzdám. Řekl bych že brzdný účinek je o drobet lepší, ale můj styl jízdy není do extrémů takže to zatím asi tak moc neporovnám. Taky jsem měnil gumy bo na původní zadní byl vzorek sice viditelnej, ale už neměřitelnej tak jsou tam zas Micheliny Pilot Power. Byl jsem spokojen s původníma tak nebyl důvod měnit značku.

A k jizdě. Už mám na ní asi 2500km a mám pocit že je to čím dal lepší, tak nějak si zvykám na ten zátah a myslím že jezdím plynuleji a plynuleji. Je to opravdu radost na tý kočičce jezdit.

2010 08 16
Tak jsem se konečně dostal k tomu znovu vyfotit moto i s provedenejma úpravama.Už jsou tam i zlatý páčky id TITAXu.

Nalítáno už mám něco přes 4000km a baví mě to víc a víc.

2010 11 10
Tak už jsem ji zazimoval. Ještě 6.11. jsem byl na projíždce a docela to šlo, jen když jsem se vrátil do garáže a převlékl tak do asi 15ti minut začalo pršet a vydrželo až do večera dalšího dne, docela klika :)
Nakonec jsem dodělal letos asi všechny úpravy co jsem chtěl, krom pár drobností.
Takže už mám i ten tlumič řízení http://www.tribleperformance.com/product.php?id_product=60
a jsem maximálně spokojen. Nejprve byl docela měkčí, ale po domluvě s prodejcem
jsme vyměnili tlumič za jiný s hustším olejem a nyní je to opravdu PARÁDA!! Na plné utažení nejde pomalu hnout s řízením :) ale na to nejezdím a maximální spokojenost s možností štelovat.
Ostatní už jsem více méně psal, takže jen v souhrnu. Ukazatel zařazené rychlosti GIPro, pancéřové hadice, nové pneu, nová řetězovka, nové páčky TITAX. Pak nějaké ty pohledové záležitosti, karbon polep řídítka, víko nádrže, tankpad, proužky na kola, micheliny na blatník :) prostě takový ty blbinky.
Ještě mám připravený na výměnu gripy Harris a chtěl bych nový závažíčka ve zlaté barvě k páčkám, ale tady je lehce problém, už mám doma dvoje, ale ani jedny nejdou napasovat do toho závitu, budu muset něco přes zimu vymyslet.

kodl83
kodl83 napsal 30.07.13 v 14:24 10b.

krásná

O.X.H.
O.X.H. napsal 28.01.13 v 21:33 10b.

Zelená za 10, to dá rozum.

katrin
katrin napsal 19.03.12 v 18:54

Pěkná mrška a pěkně k sobě ladíte...

Marfusha
Marfusha napsal 12.03.12 v 17:19

pěkná Kawa ,pohodovou sezónu se spoustou šťastných km bez nehod

BadRX
BadRX napsal 02.03.12 v 13:54

Super masina! Fotky pekny, skoda ze to tam kazi ta sediva vohyzda s rypakem!