Honda CBR 125R (2004)

Vlastník nicooo
Vloženo 23.1.2010
Aktualizováno 26.6.2012

prodaná

Splněný sen. Co k tomu ještě dodat. Parádní 125tka.

Parádní motorka, je to moje první a pro začátek je skvělá. Vypadá parádně, jede taky slušně a nežere, co víc si přát. Prostě moje žihadlo skvělá na rozježdění a jako přípravka pro silnější stroje. Pro lidi jako já, který chtějí motorku na pohodový vyhlíkový ježdění a když se jim zachce, tak i sportovnější jízdy v serpentinách, tak je po autoškole skvělou volbou.

5.6.2010 První zářez Zadrnčela stupačka při levotočivý zatáčce následována pocitem extáze no možná, že by šlo i to kolínko, ale na to jsem až moc velká posera
Motorka je to prostě úžasná.

A už mám pár skalpů od rovinkových střelců na šestkách, kteří se mě neudrželi v zatáčkách, ou jé malý vzkaz- Svoje rychlosti přes 200 na rovině si strčte někam ,když jezdíte v serpentinách narovnaný 70tkou to jsem i já lepší řidička než vy Ale ten pocit je prostě fenomenální, když na dváce ujedete silniční šestce s rádobyhustokrutym střelcem Takže díky za to

Nejblíž k nehodě-
4.6.2010 Auto předjíždělo jiný a ještě k tomu v zatáčce, že jsem z protisměru jela bylo řidiči očividně jedno. Vyhla jsem se o centimetry a zavítala na okraj krajnice. A to prosím při předepsané rychlosti 50km/h.

Duben 2011- Ták, už spolu jedeme druhou sezonu a najeto cca 12 000 km. Co se týče závad tak před 14 dnama přišla první, ucpala se tryska. Na spolehlivost si vážně stěžovat nemůžu, byl to první problém za celou dobu co jí mám. Můj nynější největší problém je v tom, že jsem ztratila zhruba tří cm gumu z levý strany nádrže. Byla na obou stranách, aby nádrž nebyla přímo na rámu. Jinak je v top stavu Já jsem si pořídila konečně moje první boty, tak jsem snad taky připravená na sezonu
Jinak se moje dojmy od koupě moc nezměnily. Výkon mi na dvácu přijde dostačující, zvlášť po odškrcení. Hlavně odpustí skoro všechno. Ale co mi v poslední době začalo vadit je strašně tichej zvuk. Dřív jsme to brala jako výhodu, ale když pak člověk stojí vedle někoho jinýho, tak si připadá úplně až méněcenně chce to laďák, přemýšlím o Scorpionu, tak ještě uvidíme jinak pořád super motorka, jako na začátku
V říjnu mě ještě čeká moje první technická, tak jsem na to zvědavá

jetofuk
jetofuk napsal 17.09.11 v 10:54

parádní cbrko o laďáku jsem uvažoval taky a nakonec koupil SLK, tak koukni i na tyhle výfuky, zvuk je dobrý

Čočik
Čočik napsal 25.05.11 v 18:42

Koukám super spolujezdec Přeji suchou stopu a slunce za zády posílám 10b.

Hugo.R
Hugo.R napsal 31.10.10 v 21:00

Krasna osminka! A paradni spolujezdec!
Drzim vam obema palce!
A pozdravuj i za mou osminku u Temesvaru! (viz foto!)

BadRX
BadRX napsal 11.10.10 v 15:27