Honda XL 650V Transalp (2004)

Vlastník ThomsonMotorson
Vloženo 6.10.2013
Aktualizováno 25.9.2014

Deník motorky
Nalezeno 6 záznamů

• Výměna oilu

..klasická oddechovka. Koupit čtyři Kozle, dát chladit čtvrtke čisté a roztopit kotel, ať je v garáge příjemné klíma B-) ------------------ Vždy jsem do všech strojů lil Castrola. Mimo Jawky. Letos jsem se nechal uch

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.02.2014
    Uskutečněno: 12.02.2014
  • Brzdy

Rozhodl jsem se projít brzdy a mrknout jak chodí pístky. Přední brzda byla hodně vlažná už od koupě, ale byl jsem zvyklej na mnohem silnější brzdy, proto jsem to bral za normální. Sundal jsem třmen na jedné straně. Zmáčk

Typ: Údržba
    Vloženo: 12.02.2014
    Uskutečněno: 12.02.2014
  • Alu kufry

Kufry jsem kupoval původně na Varadero XL1000, ale nakonec jsem je nestihl namontovat a tak po prodeji zůstali doma. Kufry jsem objednal u Miloše s Osíku (u Litomyšle). Dělá je na CNCčku. Je to čistá a přesná práce. Opro

Uskutečněno: 11.01.2014
  • Hrazda na řidítka-nástavce řidítek

Domácí výroba: hlazenka 8, na koncích vytočit závit, ohnout, něčím potáhnout a svorky se závitek v patřičném průměru.. Zde nebudu nic vypisovat.. Druhá věc jsou nástavce. Tj. zvýšení řidítek. Byl jsem zvyklej z Vara

Uskutečněno: 28.10.2013
  • Přídavná brzdová světla

Bolest dvouvláknovek je v tom, že při krátkém brzdění má druhé pomalý nástup. Měl jsem dvě možnosti. Buď vyměnit celé zadní světlo za LED nebo dokoupit přídavné a někde je nějak namontovat.. Druhá možnost byla o dost lev

Uskutečněno: 05.10.2013
  • Plexy-kryty páček

První úprava Alpa byla po cestě domů od prodejce jasná. Plégo.. Origo mi házelo do helmy velké turbulence a jen dojet těch 30km byla oproti Varaderu poměrně změna :-D Plégo jsem objednal velké cestovní od Ermexu. Cen

Uskutečněno: 29.09.2013