Yamaha Tracer 9 / 900 (2021)

Vlastník Ales600
Vloženo 27.5.2021
Aktualizováno Včera v 09:46

Deník motorky
Nalezeno 39 záznamů

• Milada nikdy nezklame!

Super počasí :-DD tak hurá na Miladu, opravdu parádní výhledy na Orlík a Kamýk, stojí za to (y) Tracy měla dnes v závěsu pěkné divočáky :-$

Vloženo: 08.07.2021
    Uskutečněno: 06.07.2021
  • a máme zajeto...

Konečně jsme dohledali a navštívili rozhlednu v Rožmitále pod Třemšínem :-DD klobáska v Míšově nezklamala, rozhledna Břasy, zastávka Křemílka a Vochomůrky v Němčovicích + kávička v Kralovicích :-DD

Vloženo: 28.06.2021
    Uskutečněno: 27.06.2021
  • Mototestcamp Soběslav

Parný, ale super víkend v Soběslavi :-DD Testovací bajky, byly plně vytížené a Tracy jako modelka odpočívala na koberečku :-DD Bylo to náročné, ale super :-DD Vyčerpané tělo z vedra, vždy oživila radost a úsměv lid

Typ: Reportáž
    Vloženo: 21.06.2021
    Uskutečněno: 20.06.2021
  • Stádlecký most a Orlík

Prohnali jsme Tracy po klikatých silničkách ke Stádleckému mostu a pak na přehradu Orlík :-DD KM přibývají (y) Slunečný den umocnila mrštnost a ovladatelnost nového Tracera T9GT. Pocity nového podvozku a celé Tracy jso

Vloženo: 14.06.2021
    Uskutečněno: 13.06.2021
  • Pičičindičky na Tracy

Tracy a doplňky :-DD vše se jedná o homologované příslušenství z nabídky originální příslušenství Yamaha :-DD pouze nádobka je z MT09SP a plexi MRA je přendáno z přechozího modelu :-DD U foteček je popis :-DD

Vloženo: 10.06.2021
    Uskutečněno: 06.06.2021
  • První výlet a focení

Při zajíždění nové ambasador Tracy jsme se zastavili na fajn místech - Jezový most a zdymadlo Miřejovice , rozhledna Roudnice nad Labem a Lovosice

Vloženo: 08.06.2021
    Uskutečněno: 06.06.2021
  • Ambasador Tracy je naše !!

Velký dík Yamaha Motor ČR !! :-DD Je to pro nás velká pocta, být ambasadorem nového Tracera 9GT ! Už se těšíme na klikaté Alpské silničky a i jako tradiční průvodci na dalším ročníku Tracer rally Dolomity 2021! Též pod

Typ: Koupě
    Vloženo: 08.06.2021
    Uskutečněno: 05.06.2021
  • Nové doplňky ! TOP tuning!

Dnes dostala Tracy fantastické doplňky (y) jedná se o originální příslušenství Yamaha :-DD Začneme přepáčkem + stavitelná řadička/brzda (y) kryt řetězového kolečka (y) rozšíření bočního stojánku (y) led blinkry p

Vloženo: 31.05.2021
    Uskutečněno: 31.05.2021
  • Montáž zadního držáku RZ + blinkry LED plus

Děkuji Kabourkům za super práci :-DD parádní napasování zadní části na prdelku Tracy! Jedná se o originální a homologované příslušenství Yamaha ! Samozřejmě klasický rámeček na RZ a odrazka, ať moc nedráždíme čerty. Pou

Vloženo: 29.05.2021
    Uskutečněno: 29.05.2021