Yamaha Tracer 9 / 900 (2021)

Vlastník Ales600
Vloženo 27.5.2021
Aktualizováno 9.6.2021

Trvalo to déle než jsme čekali, ale nová Tracy 9GT konečně dorazila Výběr barvy byla pro nás jasná volba a to Icon Performance Je to kráska, pro kterou nám bije srdíčko a bude vymazlena k dokonalosti! Takže rychle zajet a full gas!

Motorka koupena od FIRMA:Yamaha Kabourek Motoshop (Písek) - Velký dík Yamaha ČR a pro mě velká pocta, být ambasadorem nového Tracera 9GT!
Tracy je připravována v Yamaha Motoshopu Kabourek.
Co řící ...tady se jedná o plně profesionální team, rodinné zázemí, kde vše šlape na 100%, doporučuji!! Kabourci a celý kolektiv 1*

První dojmy - Vybalujeme a probíhá montáž originálního příslušenství a doplňků! Tímto ještě jednou poděkuji Motoshopu Kabourek, který nyní odvádí skvělou práci a šroubují o 106 doplňky! Yamaha hodně zapracovala na desingu, který na fotkách není znatelný. Krásné prolisy a rádiusy nádrže, průduchy sání - pecka!

Motorku bych doporučil pro - Pro kluka/holku pro oba :-) , hlavně kteří milují zábavnost 3v CP3 a klikaté ( Alpské) silničky, kde je Tracy ve svém živlu! Prostě rošťanda na sport i turistiku!!

Doplňky na motorce - Doplňků je plná krabice! V podstatě se jedná o originální příslušenství Yamaha - Gilles tooling a z předchozího modelu (Tracy 2020) využiji plexi MRA sport smoke!
Čekáme na Akrapoviče, který je stále ve vývoji
Polepy nádrže - tankpad
Páčky - Gilles Tooling
Plotna pro TopCase
TopCase 50l
Krátký držák RZ
Blinkry LED plus s denní svícením

Již jsem zajížděl první km na novém demo Traceru a je vidět, že se Tracer opět posunul k dokonalosti, ale více až po zajetí. První dojmy: moto je takové kompaktnější, podvozek vypadá u GT v naprostém pořádku! Ovladatelnost, vedení stopy a vyvážení mota je skvělé! Oboustranný Quickshifter je parádní a přesný! Rozložení stupaček řidič/spolujezdec, tak tady je to na 1! Přístrojovka byla hodně diskutována, ale za mě dobré a přehledné. Možná by to chtělo více kontrastu, ale spíše to vidím na problém mých očí, už nejsem nejmladší! Jako velký benefit vidím v možnosti přizpůsobení jízdní polohy jezdce a to možnost změny na straně řídítek/sedla/stupaček! Boční kufry 2x30l tak to už je pecka a vejde se tam i přilba! Celkem mi baví malý tankvak se kterým si bohatě vystačím na krátkých vyjížďkách.
Následně budu aktualizovat informace a nové poznatky...

spike-cz
spike-cz napsal 08.06.21 v 12:14 10b.

novej tracer je moc sexy. Tak jen hodně km a víc zápisů v deníku!

Dawsonmoto
Dawsonmoto napsal 01.06.21 v 22:46 10b.

parezi
parezi napsal 31.05.21 v 08:23 10b.

Krásná moto a výběr plus osazení doplňků opět na 1*
Aleši, ať vám s Kamčou slouží a dělá jen radost...

CB1000R
CB1000R napsal 29.05.21 v 09:20 10b.

Krásnej bike, Aleši!
Ať dělá radost a jste s Kamčou spokojení

Myschan
Myschan napsal 28.05.21 v 12:50 10b.

Gratuluji. Ten motor je super