Harley Davidson FXSTSB Bad Boy 1340 custom (2006)

Vlastník Křesťan
Vloženo 20.1.2021
Aktualizováno 19.9.2023

Deník motorky
Nalezeno 21 záznamů

• K Ejpovickému jezeru.

Na odlehlé straně Ejpovičáku máme "svoje " místečko kde náz vztah formálně začal. Přesto, že už je to 20let byli jsme tam od té doby asi jen 2x. Nikdy jsme tam nepřijeli jinak než na moto. Tady se taky Míša vyjádřila, že

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 20.08.2023
  • Valhalla calling me!

Když jsme jeli s Míšou v červnu do Alp, měli jsme v plánu navštívit staré město v Regestburgu. Jelikož nám ale úplně počasí nepřálo, chytli jsme tehdy na příjezu do města pěknej ceďák. Následující dvě hodiny jsme strávyi/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.08.2023
    Uskutečněno: 13.08.2023
    POI: Walhalla
  • Nová kola!

Začalo to nevině. Dva dny před "Hotrody" jsme přijeli s Míšou na dráhu do Lhoty něco fotit. Při té příležitosti jsme si dali taky jeden ten sprint. V cíli jsem byl o fous dříve. B-) Na zpáteční cestě mne Míša upozornila/cestovani/?act=poi&did=2705

Vloženo: 16.06.2023
    Uskutečněno: 14.06.2023
  • Frankie Goes to Hollywood

"Hele tady ti praskají řídítka ve sáru" Říká mi Bob, když jsem na jaře poprvé vyjel. "Né, to jen barva." Bohužel to byla pravda. Řídítka spojená s brýlemi... No vařil jsem si to sám :! Rídítka šitoký metr, vibrace jak Ha/cestovani/?act=poi&did=2705

Vloženo: 12.10.2023
    Uskutečněno: 31.05.2023
  • Otevírání prachatických silnic

Na pozvání od Franty, jsme se vydaly houfně do Prachatic. Já jsem se připojil ke skupině jedoucí z Domažlic, až na pumpě v Horažďovicích. Po obloze se honily mraky a sem tam i něco ukáplo. V Prachaticích předm dílnou už /cestovani/?act=poi&did=348

Vloženo: 21.05.2023
    Uskutečněno: 29.04.2023
    POI: Rozhledna
  • nedělní vijížďka

Nedělní odpoledne jako stvořené pro páprdovskou vyjížďku s kolegou z práce. Přijel jsem do Kralovic. Naše první zastávka byla ve vsi Ptyč, kde měl původně vzniknout soukromý protiatomový kryt. Potom jsme se proplétaly v/cestovani/?act=poi&did=348

Vloženo: 23.10.2022
    Uskutečněno: 16.10.2022
  • Spontální cesta do Berouna

Ospalá srpnová neděle. Po návratu z kostela mi volal kámoš se severu, že jede se Softailem do Berouna. Domluvili jsme se se, že se setkáme na oběd na náměstí. Moc času nebylo a tak jsme na nic nečekali a spěchali ke st/cestovani/?act=poi&did=348

Vloženo: 22.02.2023
    Uskutečněno: 21.08.2022
  • Dycky Most!

Víkendové svezení po severu Čech na dvou strojích, děti na táboře. Ceklem spontální podnik. V pátek po práci do sedel a odpolední káva v Žatci na náměstí. Byli jsme překvapeni, jak je tam v odpoledním podvečeru pusto a k/cestovani/?act=poi&did=348

Vloženo: 28.08.2022
    Uskutečněno: 12.08.2022
  • Lokáč 2022

Lipenský Lokáč, je taková hodně retro komorní záležitost. Celkem si považuji to, že jem dostal od Budějičáků pozvánku i s relativně mladou motorkou. Odjížděli jsme v pátek před polednem, spolu s trojlístkem žihelských ku/cestovani/?act=poi&did=873

Vloženo: 06.11.2022
    Uskutečněno: 16.07.2022
    POI: Převoz - H
  • Eins, Zwei, Polizei...

Tak schválně, kdy Tě naposledy stavěli benga na motorce? Mě dlouhý roky vůbec, ale v červenci ve švýcarsku a hned dvakrát a to během jednoho dne! Doufám že už mám tedy zase na nějakou dobu vybráno, ale pěkně po pořádku../cestovani/?act=poi&did=873

Typ: Reportáž
    Vloženo: 24.11.2022
    Uskutečněno: 05.07.2022
  • Motoraduno - Sraz Sardinie

O konání motosrazu na italské Sardinii jsme se dozvěděli z webu když jsme ladili detaily naší dovolené. To už jsme měli s manželkou koupené ístky na trajekt z Janova do Porto Tores. Když Míša zjistila, že sraz se koná ve/cestovani/?act=poi&did=873

Vloženo: 14.11.2022
    Uskutečněno: 26.06.2022
  • Motoemotion 2022

O Motoemotionu, který se tradične koná v kempu mezi Nedamovem a Dubou by se spíš hodilo mluvit jako o setkání, než jako o srazu. Aasi i proto je to o tolik lepší. Společnou cestu jsem si letos s klukama neužil, protože j/cestovani/?act=poi&did=873

Vloženo: 17.10.2022
    Uskutečněno: 21.05.2022
  • Poslední Km 2021

Tradiční podnik Veselého výletu z Plzně, letos kolidoval s Spotster Chalenge. Tam jsem se byl ráno také s Bobberem podívat na start. Už bylo chladno ale počasí vyšlo parádně. Sraz byl na pumpě u Olympie v 13hod. Doprovod/cestovani/?act=poi&did=873

Vloženo: 03.04.2022
    Uskutečněno: 09.10.2021
  • Mordors gang- křtění alba

Mordoři křtili nové album "Na zádech hada" a to tradičně, stejně jako všechny svoje alba, v klubu - Pod lampou -. Někreré písničky z novéplacky plzeňké partčky The Mordors Gang byly k ochutnání, už v srpnu na Ramblu. Vy/cestovani/?act=poi&did=873

Vloženo: 21.01.2022
    Uskutečněno: 25.09.2021
  • Jízda Garážových Jezdců 2021

Tato tradiční akce byla letos v ohrožení stran Corony. Nakonec jsem se k tomu postavili čelem a řekli že Jízdu uspořádáme. Na realizaci byli tři týdny a tak jme se rozhodli pro úpravu pravidel, abychom si to celé zjedno/cestovani/?act=poi&did=1808

Vloženo: 21.11.2021
    Uskutečněno: 21.08.2021
    POI: Restaurace
  • Šumava

Na tradiční akci se jelo už v pátek. No v pátek ráno jsem byl s Drakoušem ještě na trajektu v baltském moři. :-( Jakmile se kola dotkla pevniny vypálil jsem k domovu, tam na mě jíž týden čekal natankovaný Bobber. Předst/cestovani/?act=poi&did=1808

Typ: Dovolená
    Vloženo: 11.01.2022
    Uskutečněno: 14.08.2021
  • Cesta do jižních Čech

V měli jsme konečně volný víkend, děti na prázdninách a celý pátek propršelo (n) V sobotu to vypadalo nadějně, tak jsme Vytáhly stroje a vydali se do Klatov, kde jsme se báječně najedli U Hrachů. Následovala cesta do Žel/cestovani/?act=poi&did=2990

Vloženo: 18.07.2021
    Uskutečněno: 03.07.2021
    POI: mohyla - J
  • Brašna na Bobber

Protože neodpružené hmoty na motocyklu degraduí jízdní vlastnosti podvozku a jelikož vlastnosti podvozku se už v základu blíží hardtailu. Nechtěl jsem vozit brašnu s nážadím přidělanou na kyvce i když to většina chacharů/cestovani/?act=poi&did=2990

Vloženo: 19.05.2021
    Uskutečněno: 19.05.2021
  • Do Stříbra

Tradiční akce, kamarád má narozky v květnu a domek u vody. Obvykle to bývá první příležitost k tomu abychom se všichni sjeli a mohli okouknout co kdo nového přes zimu vytvořil. Vyrazili jsme s kamarádem na Triumphu o něc/cestovani/?act=poi&did=2990

Vloženo: 26.07.2021
    Uskutečněno: 14.05.2021
  • Dneska dala hlas

Poslední dobou to šlo v práci celý šedrem. Vzal jsem si pár dní volna a šel se během nich trochu vyrelaxovat do garáže. Zdálo se že stroj bych mohl již v brzské době dokončit. Namontoval jsem nádrž a poprvé za její exist/cestovani/?act=poi&did=2990

Vloženo: 22.12.2021
    Uskutečněno: 05.05.2021
  • Perfektní Airbrush samo-domo

Od začátku jsem chtěl mít bobber v ošoupaném kabátě. Stav povtchu motoru a rámu k tomu přímo vybízel, takže jem hledal někoho, kdo mi stroj nalakuje tak, aby vypadal že už pamatuje pubertu mojí babičky. První mě napad Hn/cestovani/?act=poi&did=2990

Vloženo: 28.11.2021
    Uskutečněno: 05.02.2021