Harley Davidson FXSTSB Bad Boy 1340 custom (2006)

Vlastník Křesťan
Vloženo 20.1.2021
Aktualizováno 16.7.2021

Vloženo: 11.01.2022, Uskutečněno: 14.08.2021, Zhlédnuto: 366x

Na tradiční akci se jelo už v pátek. No v pátek ráno jsem byl s Drakoušem ještě na trajektu v baltském moři. Jakmile se kola dotkla pevniny vypálil jsem k domovu, tam na mě jíž týden čekal natankovaný Bobber. Představa byla taková, že jenom přesedlám na jiný stroj tak, abych byl v 17hod na pumpě v Klatovech, kde se vždycky začíná. Těch cca 600 km z Rostoku jem ujel v rekordním čase... už v 15hod. jsem byl doma, ale o tom jindy . Čas super. Potom ale Míša postavila na kávu ... všechny děti na táboře... Byl jsem dlouho pryč a než jsem jí splnil všechno, co jsem jí na očích viděl, byla najednou sobota. V sobotu ráno jsem vytáhl Bobera a vydal se na pumpu do Klatov, kde jsem měl sraz ještě s jedním opozdilým kumpánem z bandy. Dal jsem si kafe z plechovky a on mi volá ať jedu, že mě dožene po cestě. Nedohnal. Byl jsem tam dřív. Mates slyšel zvuk mýho Big twinu a otevžel mi bránu do statku. U Kovářskýho jsme se flákali do oběda a pak jsme jeli na Modravu. Proběhly tradiční zasávky bobber companie. Tentokrát se řešil upadlý karburátor, volný stojánek... U mě naštěstí nic Odpoledne jsme dojeli na do cíle. Ubytování, jídlo, pití a trochu té pokleslé zábavy. Majitel byl druhý den rád, že nedošlo ke ztrátám na životech a že v plamenech skončila všehovšudy jen jedna postel.

• Mordors gang- křtění alba

Mordoři křtili nové album "Na zádech hada" a to tradičně, stejně jako všechny svoje alba, v klubu - Pod lampou -. Někreré písničky z novéplacky plzeňké partčky The Mordors Gang byly k ochutnání, už v srpnu na Ramblu. Vy

Vloženo: 21.01.2022
    Uskutečněno: 25.09.2021
  • Jízda Garážových Jezdců 2021

Tato tradiční akce byla letos v ohrožení stran Corony. Nakonec jsem se k tomu postavili čelem a řekli že Jízdu uspořádáme. Na realizaci byli tři týdny a tak jme se rozhodli pro úpravu pravidel, abychom si to celé zjedno/cestovani/?act=poi&did=1808

Typ: Sraz
    Vloženo: 21.11.2021
    Uskutečněno: 21.08.2021
    POI: Restaurace
  • Cesta do jižních Čech

V měli jsme konečně volný víkend, děti na prázdninách a celý pátek propršelo (n) V sobotu to vypadalo nadějně, tak jsme Vytáhly stroje a vydali se do Klatov, kde jsme se báječně najedli U Hrachů. Následovala cesta do Žel/cestovani/?act=poi&did=2990

Vloženo: 18.07.2021
    Uskutečněno: 03.07.2021