Harley Davidson FXSTSB Bad Boy 1340 custom (2006)

Vlastník Křesťan
Vloženo 20.1.2021
Aktualizováno 19.9.2023

Vloženo: 11.01.2022, Uskutečněno: 14.08.2021, Zhlédnuto: 20x

Na tradiční akci se jelo už v pátek. No v pátek ráno jsem byl s Drakoušem ještě na trajektu v baltském moři. Jakmile se kola dotkla pevniny vypálil jsem k domovu, tam na mě jíž týden čekal natankovaný Bobber. Představa byla taková, že jenom přesedlám na jiný stroj tak, abych byl v 17hod na pumpě v Klatovech, kde se vždycky začíná. Těch cca 600 km z Rostoku jem ujel v rekordním čase... už v 15hod. jsem byl doma, ale o tom jindy . Čas super. Potom ale Míša postavila na kávu ... všechny děti na táboře... Byl jsem dlouho pryč a než jsem jí splnil všechno, co jsem jí na očích viděl, byla najednou sobota. V sobotu ráno jsem vytáhl Bobera a vydal se na pumpu do Klatov, kde jsem měl sraz ještě s jedním opozdilým kumpánem z bandy. Dal jsem si kafe z plechovky a on mi volá ať jedu, že mě dožene po cestě. Nedohnal. Byl jsem tam dřív. Mates slyšel zvuk mýho Big twinu a otevžel mi bránu do statku. U Kovářskýho jsme se flákali do oběda a pak jsme jeli na Modravu. Proběhly tradiční zasávky bobber companie. Tentokrát se řešil upadlý karburátor, volný stojánek... U mě naštěstí nic Odpoledne jsme dojeli na do cíle. Ubytování, jídlo, pití a trochu té pokleslé zábavy. Majitel byl druhý den rád, že nedošlo ke ztrátám na životech a že v plamenech skončila všehovšudy jen jedna postel.

• K Ejpovickému jezeru.

Na odlehlé straně Ejpovičáku máme "svoje " místečko kde náz vztah formálně začal. Přesto, že už je to 20let byli jsme tam od té doby asi jen 2x. Nikdy jsme tam nepřijeli jinak než na moto. Tady se taky Míša vyjádřila, že

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 20.08.2023
  • Valhalla calling me!

Když jsme jeli s Míšou v červnu do Alp, měli jsme v plánu navštívit staré město v Regestburgu. Jelikož nám ale úplně počasí nepřálo, chytli jsme tehdy na příjezu do města pěknej ceďák. Následující dvě hodiny jsme strávyi/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.08.2023
    Uskutečněno: 13.08.2023
    POI: Walhalla
  • Nová kola!

Začalo to nevině. Dva dny před "Hotrody" jsme přijeli s Míšou na dráhu do Lhoty něco fotit. Při té příležitosti jsme si dali taky jeden ten sprint. V cíli jsem byl o fous dříve. B-) Na zpáteční cestě mne Míša upozornila/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.06.2023