Harley Davidson FXSTSB Bad Boy 1340 custom (2006)

Vlastník Křesťan
Vloženo 20.1.2021
Aktualizováno 19.9.2023

Vloženo: 22.12.2021, Uskutečněno: 05.05.2021, Zhlédnuto: 13x

Poslední dobou to šlo v práci celý šedrem. Vzal jsem si pár dní volna a šel se během nich trochu vyrelaxovat do garáže. Zdálo se že stroj bych mohl již v brzské době dokončit. Namontoval jsem nádrž a poprvé za její existenci jsem do ní nalil benzín. Připojil jsem novou baterku. Prozkoušel ještě jednou všechna světla a kontrolky. Pak jsem pohladil převodovku a zatlačil na startér. Motor se začal otáčečet a v zápětí chytil! Stroj mi obživl pod rukama. Seřídil jsem volnoběh. A zaposlouchal se do toho nádherného rytmu. Mašina chtěla jet. Vytlačil jsem jí před garáž. Protože jsem to nečekal, neměl jsem v nové garáži ani helmu a ruavice. Narychlo jsem vzal Míši starou helmu, skočil do sedla zařadil a oparně se rozjel. Všechno vyadalo velmi slibně. Jízda na vlastnoručně postavený mašině, to je pocit, kterýmu se nic nevyrovná. Prověřil jsem postpně brzdy a další funkční celky. Projel celou ves a zamířil na své oblíbené místo na kopci. Tam jsem zastavil, padl jsem na kolena a hleděl jsem do mraků. Modli jsem se s radostí k Bohu, protže když se stane zázrak, je na místě projevit vděk.

• K Ejpovickému jezeru.

Na odlehlé straně Ejpovičáku máme "svoje " místečko kde náz vztah formálně začal. Přesto, že už je to 20let byli jsme tam od té doby asi jen 2x. Nikdy jsme tam nepřijeli jinak než na moto. Tady se taky Míša vyjádřila, že

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 20.08.2023
  • Valhalla calling me!

Když jsme jeli s Míšou v červnu do Alp, měli jsme v plánu navštívit staré město v Regestburgu. Jelikož nám ale úplně počasí nepřálo, chytli jsme tehdy na příjezu do města pěknej ceďák. Následující dvě hodiny jsme strávyi/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.08.2023
    Uskutečněno: 13.08.2023
    POI: Walhalla
  • Nová kola!

Začalo to nevině. Dva dny před "Hotrody" jsme přijeli s Míšou na dráhu do Lhoty něco fotit. Při té příležitosti jsme si dali taky jeden ten sprint. V cíli jsem byl o fous dříve. B-) Na zpáteční cestě mne Míša upozornila/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.06.2023