Harley Davidson FXSTSB Bad Boy 1340 custom (2006)

Vlastník Křesťan
Vloženo 20.1.2021
Aktualizováno 19.9.2023

Vloženo: 26.07.2021, Uskutečněno: 14.05.2021, Zhlédnuto: 11x

Tradiční akce, kamarád má narozky v květnu a domek u vody. Obvykle to bývá první příležitost k tomu abychom se všichni sjeli a mohli okouknout co kdo nového přes zimu vytvořil. Vyrazili jsme s kamarádem na Triumphu o něco dříve. Jel jsem podle něj, tachometr jsem ještě neměl připojený . Maximálka prý 140km/h. Mezi stroji se o pozornost nejvíc hlásila Frantova Anča, která měla nové sání z mlýnku na maso a v něm mlela Grétu Zpět jsem se vracel druhý den sám. Sebou jsem si po roce dovezl konečně ojnice od Karla na můj nový kříž do garáže.

Pupi04 (41) napsal 26.07.2021 v 19:35

• K Ejpovickému jezeru.

Na odlehlé straně Ejpovičáku máme "svoje " místečko kde náz vztah formálně začal. Přesto, že už je to 20let byli jsme tam od té doby asi jen 2x. Nikdy jsme tam nepřijeli jinak než na moto. Tady se taky Míša vyjádřila, že

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 20.08.2023
  • Valhalla calling me!

Když jsme jeli s Míšou v červnu do Alp, měli jsme v plánu navštívit staré město v Regestburgu. Jelikož nám ale úplně počasí nepřálo, chytli jsme tehdy na příjezu do města pěknej ceďák. Následující dvě hodiny jsme strávyi/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.08.2023
    Uskutečněno: 13.08.2023
    POI: Walhalla
  • Nová kola!

Začalo to nevině. Dva dny před "Hotrody" jsme přijeli s Míšou na dráhu do Lhoty něco fotit. Při té příležitosti jsme si dali taky jeden ten sprint. V cíli jsem byl o fous dříve. B-) Na zpáteční cestě mne Míša upozornila/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.06.2023