Harley Davidson FXSTSB Bad Boy 1340 custom (2006)

Vlastník Křesťan
Vloženo 20.1.2021
Aktualizováno 19.9.2023

Vloženo: 19.05.2021, Uskutečněno: 19.05.2021, Zhlédnuto: 10x

Protože neodpružené hmoty na motocyklu degraduí jízdní vlastnosti podvozku a jelikož vlastnosti podvozku se už v základu blíží hardtailu. Nechtěl jsem vozit brašnu s nážadím přidělanou na kyvce i když to většina chacharů vozí. Brašnu od sedláře Dana Ramíka jsem kdysi koupil od kamaráda. Chtěl jsem jí na Drakouše , ale na instalaci nikdy nedošlo. V neděli jsem rozřezal kus rámu z kola, který jsem před lety ukořistil ve sběrném dvoře. Z něj jsem si svařil držák, který kopíruje tvar kyvné vidlice. Brašnu jsem tam přichytil a hned se jel projet. Měl jsem strach, že až budu točit levou, mohl bych brašnu tahat po zemi. Zatím to tak nevypadá. Uvidíme, co se stane až trochu ojedu gumy a začnu se na to věšet

• K Ejpovickému jezeru.

Na odlehlé straně Ejpovičáku máme "svoje " místečko kde náz vztah formálně začal. Přesto, že už je to 20let byli jsme tam od té doby asi jen 2x. Nikdy jsme tam nepřijeli jinak než na moto. Tady se taky Míša vyjádřila, že

Vloženo: 27.09.2023
    Uskutečněno: 20.08.2023
  • Valhalla calling me!

Když jsme jeli s Míšou v červnu do Alp, měli jsme v plánu navštívit staré město v Regestburgu. Jelikož nám ale úplně počasí nepřálo, chytli jsme tehdy na příjezu do města pěknej ceďák. Následující dvě hodiny jsme strávyi/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.08.2023
    Uskutečněno: 13.08.2023
    POI: Walhalla
  • Nová kola!

Začalo to nevině. Dva dny před "Hotrody" jsme přijeli s Míšou na dráhu do Lhoty něco fotit. Při té příležitosti jsme si dali taky jeden ten sprint. V cíli jsem byl o fous dříve. B-) Na zpáteční cestě mne Míša upozornila/cestovani/?act=poi&did=2705

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.06.2023