BMW R 1200 GS Adventure (2008)

Vlastník Petr_TA
Vloženo 13.3.2016
Aktualizováno 1.3.2020

Deník motorky
Nalezeno 132 záznamů

• RETROAUTOMUZEUM Strnadice

V neděli na rychlo naplánována návštěva RETROAUTOMUZEA ve Strnadicích kousek od Neveklova ;-) http://www.retroautomuzeum.com/ Opravdu super podívaná na vozový park z dob hlubokého socíku (y) (y) (y) Unikátní

Vloženo: 01.05.2016
    Uskutečněno: 01.05.2016
  • Vnitřní blatník Wunderlich

Pořídil jsem další velice praktickou věcičku ;-) Vnitřní blatník zadního kola Wunderlich Účinná ochrana zadního tlumiče a zároveň ochrání před vodou a špínou řidiče i celý motocykl :-DD Zakoupeno v Carservisu ;-)

Vloženo: 24.04.2016
    Uskutečněno: 24.04.2016
  • Tašky na padací rámy Marselus + žárovky Osram

Tašky od Marcela jsem měl i na Varanovi a max. spokojenost (y) (y) (y) Popis dle výrobce : http://www.marselus.com Brašny jsou z vnitřní strany pogumované - odolné proti dešti Nové modely s voděodolnými zip

Vloženo: 16.04.2016
    Uskutečněno: 16.04.2016
  • Kryt olejového chladiče Marselus

Tak jsem si udělal radost a namontoval další nezbytný doplněk ;-) Zakoupeno ... http://www.marselus.com Kryt olejového chladiče nejenom dobře vypadá ale hlavně chrání před kameny ;-) Velice kvalitní zpracování

Vloženo: 12.04.2016
    Uskutečněno: 12.04.2016
  • Nedělní vyjížďka Vlašim - Chýnov -Ledeč

Ráno vyrážíme na třech strojích KLekánice , Tranďák a můj Advík směr Mladá Vožice ;-) Do GPS nahozena super trasa po parádních silnicích s cílem Hněvkovice na dlabenec u Petra :-DD Mohu opravdu doporučit výborná k

Vloženo: 05.04.2016
    Uskutečněno: 03.04.2016
  • Vykopání pincka - zahájení sezony ve Strakonicích

Na sobotu naplánován výjezd do Strakonic ;-) Ráno ještě trochu chladno ale rychle se otepluje ... Přes Neveklov ,Sedlčany a kolem Orlické přehrady směr Blatná . Příjezd do Strakonic kolem 13h kde už je mraky moto

Typ: Sraz
    Vloženo: 03.04.2016
    Uskutečněno: 02.04.2016
  • Velikonoční Šumava

Na neděli objednáno super počasí a naplánován výjezd směr Šumava ... :-DD Vyrážíme přes Milevsko ,Strakonice na Kvildu kde je místy i na silnici sníh (s) Docela nezvyk když podél silnice míjíme běžkaře Z K

Vloženo: 28.03.2016
    Uskutečněno: 28.03.2016
  • Úprava nastavení plexi

První pokus o vyřešení nepříjemných turbolencí ;-) Na doporučení majitelů Advíka jsem upravil plastové dorazy na mechanickém nastavení plexi ... Tím jsem umožnil ještě cca o 2,5cm zvednout a napřímit plexi (y) (y)

Typ: Oprava
    Vloženo: 26.03.2016
    Uskutečněno: 26.03.2016
  • První výjezd a seznámení s Advíkem ...

I když nebylo zrovna super počasí a jelikož očekávání bylo veliké tak jsem nevydržel a vyrazil na první seznamovačku s Advíkem ;-) Po domluvě s kámošem na Kawě výjezd směr Říčany,Slapy,Neveklov a přes Benešov na zpět

Vloženo: 17.03.2016
    Uskutečněno: 13.03.2016
  • Montáž doplňků Touratech

Ihned po koupi Advíka namontovány nepostradatelné doplňky Klemy Touratech na zvýšení řídítek o 3cm Hrazdička Touratech pro montáž odpruženého držáku GPS navigace Odpružený držák Touratech pro GPS TOM TOM G

Vloženo: 15.03.2016
    Uskutečněno: 11.03.2016
  • Servis 50 tis km

Na doporučení a skvělé refence GS fora jsem odvezl motku na servis k nejmenovanému ,, Servisákovi '' ;-) I když má Advík úplnou servisní historii a měl následovat málý servis tak jsem chtěl stroj komplet proklepnout

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.03.2016
    Uskutečněno: 10.03.2016
  • Koupě + svolávací akce BMW

Hned jak jsem motku naložil u bývalého majitele tak jsem odvezl Advíka na svolávačku o které jsem se dozvěděl při zjišťování technických informací ;-) Stačil jeden telefon do Inveltu a šel hned na servis (y) (y)

Typ: Oprava
    Vloženo: 14.03.2016