Yamaha FZ1 Fazer (2007)

Aktualizováno 2.8.2022

Deník motorky
Nalezeno 7 záznamů

• Celodenní lázně pro Žofku

Dneska celodenní lázně pro naši Žofku. Kompletní očista včetně brzdičů a vzduchového filtru, výměna oleje, vyčistit a namazat řetěz, vyleštění komplet lakovaných částí včetně disků kol. Umytí i skrytých částí pod kapotam

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 01.08.2022
  • WSBK Most!!

Děkuju moc mojí milovanované ženě, Barče. Tenhle splněný sen má na starosti ona. |-) Už od května měla koupené lístky na páteční tréninky superbiků v Mostě. Letos okořeněné o možnost volného vstupu do depa, prohlídn

Uskutečněno: 29.07.2022
  • Přezutí předního kola

Přední guma už byla fakt hodně po smrti. A po víkendu ve Vrchlabí, kdy nám v sobotu 3x pršelo už fakt nešlo jinak. Abych se bál jet na vodě a brzdil i MHD, to fakt ne. Volba padla na Michelin Road 6 GT. Velký nájezd, vy

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 26.07.2022
  • Lázně Libverda, Hejnice

První neděle dovolené se nesla ve znamení výletu do krásného městečka Lázně Libverda, do Hejnic a výšlap k chatě Hubertka. Je to kus dětství, o který se se mnou chtěla Barča podělit a musím říct, že to naprosto chápu. J

Uskutečněno: 24.07.2022
  • Prodloužený vikend ve Vrchlabí

Miluju Slevomat! Ne, vážně. Miluju Slevomat. Za super kačky tam koupíte třídenní pobyt v Krkonoších s polopenzí a jednou luxusní večeří v hotelu přímo v centru Vrchlabí. A tak se stalo, že jsme s Barčou vyrazili v pát

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 15.07.2022
  • Montáž doplňků

Tak jo. Za poslední dva měsíce se toho na motorce stalo celkem dost. 1: Montáž držáku na mobil, který jsem měl na malé Žofce. Bez navigace se mi jezdí blbě. S mým orientačním smyslem slepého holuba to prostě bez mobilu

Vloženo: 26.07.2022
    Uskutečněno: 09.07.2022
  • První krátká, na zvykačku

I když velkou Žofku znám od hendrika a dokonce jsem se na ní párkrát povozil, stejně si na ní musím zvyknout. První poznatky: Spojková a brzdová páčka jsou na mě moc vysoko. A řadička vlastně taky. Páčky už jsem upravi

Vloženo: 08.06.2022
    Uskutečněno: 05.06.2022