renocar_unor

Vlastník Mrožoun
Vloženo 12.4.2012
Aktualizováno 23.4.2013

Můj nový mazlík ,,Vilík (Vilda)... :DD

První dojmy - Nic lepšího jsem zatím neřídil :)

Motorku bych doporučil pro - Někoho kdo si chce užít jak cestování a dlouhé vyjížďky tak i adrenalinové ježdění..

Doplňky na motorce - - zadní diodové světlo, diodové přední a zadní blinkry i SPZ s držákem, zadní blatník v barvě, zadní tlumící jednotka olinc, zadní rolny pro zvedák, akrap výfuk, klín pod motor v barvě, kn vzduchový filtr, přepáčko, zalamovací PP páčky, zlaté závažíčka, tlumič řízení, kufr s držákem, pancéřové hadičky, zlaté proužky na kola..

Mám ji asi 2 týdny a najeto něco přes 200km tak nemůžu soudit.. Po sezoně určo napíšu víc, ale jinak zatim velká spokojenost :) !..

Za sezonu jsem najel něco málo přes 7 tis. km a jsem naprosto spokojený. F jede jako čert a naštěstí bez sebemenší poruchy nebo problému .. Když jsem ji koupil měl najeto 19 tis. ve 20 servis dle servisní knihy a intervalu (náplně, svíčky, filtry, ventily, tlaky, atd…) a pak jen jezdil a tankoval jako o život :D.. Ne kvůli spotřebě ale cenám benzínu .. Většinu km jsem jezdil ve 2 spíše cestovním stylem, proto jsem zvolil obutí na zadek Mischelin pilot road 3 na předu jsem ponechal Dunlop sportsmart od původního majitele a spokojenost veliká. F drží na cestě za každých podmínek i v buchlovákoch při rychlé jízdě. Nestalo se mě, že by gumy podkluzovaly nebo ustřelovaly, ale upřímně zas jsem nikdy nejel tak zběsile, abych šel úplně na jejich limit nebo až za něj .. I když pár horkých chvilek bylo, ale naštěstí to vše dopadlo dobře. Nejhorší byla snad jízda po předním křižovatkou, když jsem nedával pozor a málem jsem políbil auto…Na motor si stěžovat nemůžu, šlape jako hodinky a zátah od 6 je opravdu brutální. Čím se jede rychleji, tím lepší :DD!! To v otáčkách mezi 1500-3000 by mohl být trochu klidnější, holt na popojíždění v kolonách to není.. Zkrátka to není SKUTR !! Jízda ve 2 celkem pohodička (ruce, záda, nohy i posez) pro oba, ale jen cca 200 km pak začíná bolet zadek. Holt soudruzi by se u takto zaměřených moto mohli víc zaměřit na sedlo. Na druhou stranu, když jsem jel sám, tlumiče nastavené na nejměkčí, ujel jsem na zátah 850 km s přestávkami jen na tankování a prdel mě nebolela jen trochu kolena.. Problém nebyl ani při jízdách na ,,delší,, vzdálenost ve 2 a nabalení (kufr, brašny, tanvak, karimatky,…) najeli jsem cca 900 za víkend bez problémů jak s posezem, tak připevňováním zavazadel i ovládáním moto. Myslel jsem, že to bude větší problém a moto se bude chovat a ovládat blbě, ale opak byl pravdou .. Jak jsem řek na moto bych vyzdvihnul motor podvozek a celkové jízdní vlastnosti a zlepšil sedlo a možná vyšší plexi, ale to není nic co by nešlo upravit nebo vyměnit ..

Přes zimu nechám opravit masku je na boku prasklá od původního majitele údajně trefil ptáka. Konečně je maska opravená a jako nová.. :) a při té příležitosti jsem si nechal zrovna stříknout i zadní blatníček a klín pod moto, aby bylo vše v barvě!!

A teď mám moto vymazlené jak jsem chtěl :)) a už nebudu nic měnit (snad)!! .*))
Je to prostě mazlík Vilík :DD

No nic a už je i prodaná :(( je jí škoda ale život je změna teď se dám jiným směrem ale ještě nevím co přesně .*))

Z3Rm0s
Z3Rm0s napsal 14.02.15 v 08:14 10b.

Mrožoun
Mrožoun napsal 11.05.13 v 15:46

Jj prodal ale ještě sám pořádně nevím buď to bude nějaký suprsport např. gsxr nebo cbr 1000 nebo zzr14 nebo busa

otajs-ZX9R
otajs-ZX9R napsal 11.05.13 v 15:32 9b.

Sakra jsi prodal jo tak to čučím a co bude???

AdélkaD
AdélkaD napsal 10.07.12 v 15:37