Honda VT 750C Shadow (2010)

Vlastník SlimM
Vloženo 11.4.2016
Aktualizováno 20.7.2020

Deník motorky
Nalezeno 204 záznamů

• Předjarní osedlání

106 km Zatímco jsme loňskou zimní přestávku měli neuvěřitelných a skoro nesnesitelných šest měsíců, letos nás krásné počasí vytáhlo už po necelých šestnácti týdnech. Nedělám si iluze – na pravidelné výlety je ještě ča

Vloženo: 17.02.2019
    Uskutečněno: 16.02.2019
  • Kladensko a Berounsko aneb pořád to jde

89 km Je konec října. Úterní, prosluněné, teplé poledne láká k několikahodinové vyjížďce – možná už opravdu poslední. Navíc můžeme spojit příjemné s užitečným a vyřídit i nějakou práci v Liboci. Předpokládali jsme,

Vloženo: 04.11.2018
    Uskutečněno: 30.10.2018
  • Barevné babí léto

205 km Mám zlé tušení, že už nám sezóna končí. Musíme využít poslední teplé dny a udělat celodenní výlet. Ráno, než se ještě víc oteplí, hledám na internetu nějaký hezký cíl. Kousek od Sedlčan nacházím Husovu kazateln

Vloženo: 21.10.2018
    Uskutečněno: 14.10.2018
  • Cesta na houby

91 km Díky suchému létu byla letošní houbařská sezóna mizerná. Do lesa jsme zkusili vyjet jen jednou a našli jsme sotva půl košíku. Teď jsme ale dostali informaci, že by snad někde v jižní části Brd mohlo něco růst. D

Vloženo: 17.10.2018
    Uskutečněno: 13.10.2018
  • Studený výlet za potkany

265 km Už pár dní u nás probíhají přípravy na velkou událost: manželka a syn nutně potřebují potkaní mazlíky. Dnes se jedeme podívat do jedné chovatelské stanice ke Klatovům na potkaní miminka. Protože jsou teď rána c

Vloženo: 13.10.2018
    Uskutečněno: 06.10.2018
  • Odpolední poježdění

104 km Když se vám poštěstí přijít brzy domů z práce, svítí slunce a je teplo, byl by hřích neprovětrat motorku a batůžek. Při usedání do sedla mám matnou představu o směru, kterým se vydáme. Někam k Berounce, nebo na

Vloženo: 24.09.2018
    Uskutečněno: 18.09.2018
  • Park Boheminium

355 km Skoro jsem se až bál, že po tak dlouhé přestávce už nebudu umět jezdit. Jsou to dlouhé čtyři týdny, co jsme naposledy vyjeli. Buď byly jiné akce, moc práce, nebo špatné počasí. Dnes je ovšem krásně a má být cel

Vloženo: 21.09.2018
    Uskutečněno: 16.09.2018
  • Český ráj a Ralsko

320 km Dnešní vyjížďka má pevný cíl, návštěvu kamarádů poblíž Turnova. Při nasedání na motorku Kačka hlásí: „Od chvíle, co jsme si tu motorku koupili, čekám, kdy nás to ježdění přestane bavit a ono pořád nic.“ Osobně

Vloženo: 30.08.2018
    Uskutečněno: 19.08.2018
  • Cíl: chalupa

312 km Už několik dnů máme naplánovanou malou návštěvu chalupy. Jednak musíme dědovi předat jakousi depeši a hlavně: každý důvod pro vytlačení Šedivky z garáže je dobrý! První část naší sobotní cesty jedeme tak řík

Vloženo: 26.08.2018
    Uskutečněno: 18.08.2018
  • Severní Čechy

390 km „Tak kam zítra vyrazíme?“, ptám se Kačky v sobotu večer před cestou. „Na sever, tam jak se mi to líbí.“ „Myslíš Krušný hory?“ „Jo, bude to super pro novou kameru.“ „Tak fajn, na sever.“ Ještě před cestou

Vloženo: 17.08.2018
    Uskutečněno: 12.08.2018
  • Červenohorské sedlo

685 km Motorkáři, jak známo, vyhledávají klikaté silnice. Čím klikatější, tím lepší. Proto se některé úseky staly proslulé pro svou vysokou koncentraci jednostopých strojů. Mezi motorkáři samotnými pak stačí říct třeb

Vloženo: 14.08.2018
    Uskutečněno: 10.08.2018
  • Lago di Garda

24.7. – 30.7. 2018 2196 km Z nedávné týdenní dovolené v Itálii jsme si přivezli mnoho stovek fotek a desítky videí. Společně s Kačkou jsme navštívili několik horských jezer, krásnou Veronu, majestátní Dolomity, a p

Typ: Dovolená
    Vloženo: 11.08.2018
    Uskutečněno: 30.07.2018
  • Mokrá Šumava

399 km Pro dnešní vyjížďku máme první cíl cesty – chalupu na Strakonicku. Kačku bolí záda a děda slíbil léčbu včeličkou. Navíc máme novou kameru, kterou musíme před blížící se dovolenou důkladně otestovat. Kde jinde s

Vloženo: 23.07.2018
    Uskutečněno: 14.07.2018
  • Jihovýchodní okruh

338 km Namotivováni z Harley akce jsme sobotní ráno konečně usedli do sedla naší milované Šedivky. Starší bratr, který bydlí v Malešově poblíž Kutné Hory potřeboval nějakou konzultaci. Směr a první cíl máme, dál se uv

Vloženo: 13.07.2018
    Uskutečněno: 07.07.2018
  • Po sté do deníku, poprvé na sraz Harleyů

Asi nikomu neuniklo, že se do Prahy sjeli motorkáři z celého světa, aby spolu oslavili 115 let od založení legendární značky jménem Harley-Davidson. Zároveň s tím slaví pražský klub H-D 90 let, brněnský H-D klub 55 let a

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.07.2018
    Uskutečněno: 05.07.2018
  • První letní

130 km Přestože začalo astronomické léto, nedá se říct, že by sobota vypadala na ideální den pro vyjížďku na motorce. Ráno bylo lehce přes deset stupňů nad nulou, celé nebe se halilo do šedých dešťových mraků a předpo

Vloženo: 24.06.2018
    Uskutečněno: 23.06.2018
  • Holašovice

395 km Dlouho jsme nemohli najít cíl pro náš dnešní výlet. Hledal jsem v mapách i bodech zájmu tady na stránkách, Kačka v tipech na výlety. Rádi poznáváme nová místa a jezdíme po neprobádaných silnicích. V blízkém oko

Vloženo: 22.06.2018
    Uskutečněno: 16.06.2018
  • Šumavské nadechnutí

324 km Máme volnou neděli a na rozdíl od minulých dní nepředpovídají bouřky. Kam vyrazíme tentokrát? Tak třeba na jih – uvidíme, kam dojedeme. Tajně doufám, že to bude někam na Šumavu do okolí Modravy, nebo Prášil. To

Vloženo: 04.06.2018
    Uskutečněno: 03.06.2018
  • Motoorienťák Praha 2018

335 km Před dvěma roky jsme se zúčastnili prvního ročníku této povedené akce. Líbila se nám tak, že si letos dáváme „repete“. Pražský závod je jedním ze seriálu motoorientačních závodů, které se konají od jara do podz

Vloženo: 27.05.2018
    Uskutečněno: 26.05.2018
  • Na skok na Moravu

Praha Stodůlky – Velká Chuchle – Jesenice – Týnec nad Sázavou – Benešov – Postupice – Louňovice pod Blaníkem – Lukavec – Červená Řečice – Pelhřimov – Horní Cerekev – Třešť – Jihlava – Havlíčkův Brod – Světlá nad Sázavou

Vloženo: 24.05.2018
    Uskutečněno: 19.05.2018
  • Krušné hory

Praha Stodůlky – Horoměřice – 240 – Velvary – Mšené-lázně – Libochovice – Milešov – Teplice – Hrob – 382 – vod. n. Fláje – Nová Ves v Horách – Boleboř – Hora Sv. Šebestiána – 223 – Abertamy – Nejdek – Vřesová – Sokolov –

Vloženo: 17.05.2018
    Uskutečněno: 13.05.2018
  • Sedlčansko a Rokycansko

Praha Stodůlky – Jinočany – Mořina – Řevnice – Mníšek pod Brdy – Nový Knín – Cholín – Dublovice – Solopysky – Hrabří – Kamýk nad Vltavou – 118 – Příbram – Rožmitál pod Třemšínem – 19 – Mirošov – Rokycany – 605 – Praha St

Vloženo: 12.05.2018
    Uskutečněno: 08.05.2018
  • Ještěd

Praha Stodůlky – Břevnov – Holešovice – Líbeznice – Kostelec nad Labem – Všetaty – 16 – Bezno – Katusice – Bělá pod Bezdězem – Mnichovo Hradiště – 277 – Český Dub – Ještěd – Horní Hanychov – Hodkovice nad Mohelkou – Ohra

Vloženo: 07.05.2018
    Uskutečněno: 05.05.2018
  • Vysočina

Praha Stodůlky – Vinohrady – 2 – Zásmuky – Žíšov – Radošovice – Zbraslavice – 339 – Ledeč nad Sázavou – Trpišovice – Lipnice nad Sázavou – Okrouhlice – Habry – Vilémov – Seč – 343 – Svratka – Sněžné – Javorek – Jimramov

Vloženo: 02.05.2018
    Uskutečněno: 29.04.2018
  • Berounka a severní Křivoklátsko

Praha Stodůlky – Slivenec – Radotín – 115 – 116 – Nižbor – Roztoky – Pavlíkov – Rakovník – 237 – Nový Dům – Lány – Družec – Unhošť – Hostivice – Praha Stodůlky 153 km Přestože se v posledních pár dnech honí po nebi

Vloženo: 27.04.2018
    Uskutečněno: 25.04.2018
  • Slapy, Brdy a Berounka

Praha Stodůlky – Velká Chuchle – Břežanské údolí – Jílové u Prahy – Kamenný Přívoz – Vysoký Újezd – Netvořice – Stranný – 114 – Hostomice – Lhotka – Lochovice – 118 – Koněprusy – Tetín – Srbsko – Bubovice – Vysoký Újezd

Vloženo: 27.04.2018
    Uskutečněno: 15.04.2018
  • Andělská Hora

Praha Stodůlky – Hostivice – Unhošť – Tuchlovice – Kačice – Nové Strašecí – 6 – Svojetín – Podbořany – Kadaň – Klášterec nad Ohří – Stráž nad Ohří – Kyselka – Andělská Hora – 6 – 205 – Rabštejn nad Střelou – Žihle – Kral

Vloženo: 17.04.2018
    Uskutečněno: 14.04.2018
  • Tradiční jarní Říp

Praha Stodůlky – Staré Město – Troja – 608 – Veltrusy – Krabčice – Mělník – 9 – Tuhaň – Úštěk – Litoměřice – Roudnice nad Labem – 240 – Velvary – Brandýsek – Buštěhrad – Středokluky – Jeneč – Sobín – Praha Stodůlky 21

Vloženo: 15.04.2018
    Uskutečněno: 12.04.2018
  • Kladensko a Křivoklátsko

Praha Stodůlky – Hostivice – Hostouň – Velké Přítočno – Kladno – Libušín – 16 – Řevničov – Nový Dům – Zbečno – Běleč – Chyňava – Ptice – Rudná – Praha Stodůlky 119 km Po nedělní rodinné vycházce ještě zbylo pár hod

Vloženo: 14.04.2018
    Uskutečněno: 08.04.2018
  • Po stopách Jana Žižky

Praha Stodůlky – Komořany – 102 – Davle – Čelina – 119 – Sedlčany – Sedlec-Prčice – Jistebnice – Opařany – Stádlecký řetězový most – Sudoměřice u Bechyně – Tábor – 137 – Mladá Vožice – 125 – Louňovice pod Blaníkem – 150

Vloženo: 13.04.2018
    Uskutečněno: 07.04.2018