Yamaha TDM 900 (2003)

Aktualizováno 11.3.2019

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

Luba98
Luba98 napsal 23.10.16 v 12:23 10b.

Krásný TDMko

context
context napsal 02.12.15 v 13:40 10b.

pěkný stroj tak ať ti i nadále dobře slouží a přeji hodně najetých km bez nehod a vždy šťastný návrat domů

3neczak
3neczak napsal 12.08.15 v 16:15 10b.

Moc hezká. Hodně v klidu najetých kilometrů. Samozřejmě 10 bodů.

Daypa napsal 20.07.15 v 21:52

Myslím, že je čas zase malinko zabilancovat. Už jsme spolu něco kolem 120ti dnů a smlsli jsme spolu cca 3500Km. Zatím nejdelší vzdálenost na jeden zátah byl 430km a pravdou je, že stačilo sesednout, vyklepat nohy a hned by se dalo zase jet dále. Jsem člověk, kterého často nové hračky brzy omrzí a pokukuje po něčem dalším, ale TDM je jiné. Je prostě epochální, živé, pohodlné a hlavně HODNÉ. Příští týden mě čeká cca 650km v sedle (najednou) tak jsem zvědavý jak to dopadne.

Daypa napsal 19.07.15 v 21:50

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 22.04.15 v 14:56

Ta hadicka co jsem ti radil ucpat te cukani tak z poloviny zbavi. Je to vyzkouseny a bezbolestny.
Jinak z Decina znam tohoto klucinu, mel dlouha leta TDMko a jezdi na srazy TDM ikdyz uz ma F800GS - http://www.motorkari.cz/profil/?uid=4441 (nick Dodo-TDM).
Jo a doufam, ze dorazis na Slovensko na sraz TDM na konci kvetna. Mas to kousek http://www.yamaha-tdm.cz/

Daypa napsal 16.04.15 v 20:57

Tak nalítáno prvních 1000 Km a musím říci, že mě motorka v ničem špatném nepřekvapila. Na jeden zátah jsem najel necelých 400 Km a když jsem z ní slezl, vyklepal nohy a malinko se protáhl, mohl bych klidně pokračovat dalších 400 Km. Stroj je až nebývale pohodlný, člověk má krásný rozhled do kraje, vlivem vysokého posezu. Trošku si člověk musí zvyknout na ucukanost v nízkých otáčkách a rychlostech, čehož jsem si dosytosti užil při motosrazu v Kadani, kdy tomuto stroji nedělá úplně dobře pomalu jedoucí (hodně pomalu) kolona, ale pokud to člověk ví a akceptuje tento "nešvar" tak se s tím dá bez problémů žít. Ale o ucukanosti TDMek bylo již napsáno mnoho.
Příští týden mě čeká olej a pak už zase jen jezdit jezdit jezdit

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 14.03.15 v 20:00

Na tuhle z Benesova jsem koukal, nevypadala spatne. Devitikilo je maximalne spolehlivy. Doporucuju zaslepit hadicku k airboxu, ktera zavira jednu z komor v nizkych otackach - je to jen z emisnich duvodu.

Sidonius78
Sidonius78 napsal 12.03.15 v 23:48

pěkná modrá, dobrý výběr vítej v klubu

-Nio-
-Nio- napsal 10.03.15 v 18:44 10b.

Ta nejlepší volba Věřím že budeš maximálně spokojen protože to co od ní očekáváš přesně dostaneš. Vítej v klubu.
Jasných 10b

Daypa napsal 10.03.15 v 18:23

Tak to je super výklad zkratky Téměř Dokonalá Motorka
Díky za koment

Petr_TA
Petr_TA napsal 10.03.15 v 17:43 10b.

Gratulace
Dobrá volba