Yamaha TDM 900 (2004)

- není to unikát
Minus:
- žádný nemá

Doporučené úpravy:
- vyšší plexi (origo je slabota )
- širší řidítka

Nej...hlášky:

DMC - Japonec je mašina pro tupý masy a konzumní spotřebitele
čydlo - BMW je úplně někde jinde...napiště mi jednu věc v čem je TDM stejná nebo lepší
Horten - Pokud jsi skromnej kluk, kašleš na image a je ti jedno, že budeš jezdit na něčem obyčejném, tak si kup japonskou motorku
HlavaXBR - A tak jako výstavní chrt po boku majitele nebo majitel v sedle lipicána, dokazje určitou odlišnost a exkluzivitu tak i vlastnictví motocyklu renemovované značky HD napovídá lecos o majiteli
sraz TDM - Hovno výkon, mnoho peněž do to najebem - to je Yamaha TDM
Valentino Rossi - Můj bože, tento motocykl je ale hodně komplikovaný. Die Ducati ist unfahrbar.
zmulin - Ošklivější moto,než TDM už udělali snad jen v sem tam BMW
Buick69 - HD jsou krásné motocykly,pro lidi kteří o tom něco ví.Všichni ti druzí,máte smůlu.
Stewe - BMW je víc na všechno (není to rejže) je to BMW
MxRide - i kdybych si tam navěšel chcíplé hrochy, tak to pořád nemění podstatu toho ,že je to HD legenda
Motormichal - ducati - Italská vášeň - Oni dorostou, dostudují a zjistí jak moc se v životě mýlili. Zjistí, že si vybrali špatnou ženu, špatného psa a - špatnou motorku Protože jenom v jedné zemi, u pár vyvolených značek, se vyrábějí ty dokonalé, prémiové, excelentní stroje pro pravé srdcaře, obdivovatele dokonalosti a mimořádné techniky
Topol - Oproti V-Stromu je TDM nevýrazná,nudná,sterilní.
Karel Abraham senior - Ducati je srdeční záležitost, ale Honda funguje
fockewulf - tak tady se dá snad už jen konstatovat, že majitelé jak TDM, tak Stromů jsou stejně pošahaní jako majitelé BMW
5511 - ... U TDM 850 a myslím, že to bude u TDM 900 stejné - málokdo rozumí tomu, jak se tam mění a měří množství oleje! Tam je totiž olejová vana nahoře a je záhadou i pro některé servisy, kolik tam vlastně je oleje, jak to změřit. Kamarád vyslechl tolik majitelů a servismanů, každý to říkal jinak. Ve finále kamarád přijel ke mně na chalupu vyzbrojen odbornými radami a jali jsme se vyměňovat olej. Vyšrouboval asi 3 nebo 4 šrouby a něco vyteklo. Asi tak 3 dcl oleje. Usoudili jsme, že je to málo, protože výrobce uvádí asi 3,6 litru oleje, tak jsme vyměnili filtr a ten olej jsme tam nalili...
Tifone - Soráč ,ale kdekoli se vrtnu tam si někdo otírá ústa o dukny a přitom to tak není...nejsem ješitnej jen popuzenej tím neustálým pomlouváním duchcátek
Lazyfucker -...čučavó motorku co jede a je "hodná" umí udělat každý.
tento zkurvený vyvanulý přístup (byť s ultracifrou f kolonce výkon) mě sere...
b0b4n -...HD není pro každého, není to motorka, je to motocykl...Když mě spadne Haryk ze stojánku udělá díru do zdi nebo do asfaltu. Když spadne Ducina, rozletí se na milion trsátek...pro nás srdcaře jsou ostatní mašiny jen plochá, bezduchá a sterilní přibližovadla.
Sefo - Občas si řikám, že se fakt nedivím názoru lidí na ducatisti...ty voe vy jste už uplně překunděný fakt ducatí onanisti...no ty vole]
Drippera Já totiž nemám motorku, já mám DUCATI!
vie - Triumpf nebo nejaka rejze, na HD nemas koule...Komicky je, kdyz si obliknete kozeny vesty, nalepite si na ni nasivky a k obedu si date stejk. Logictejsi by bylo navliknout si kimona a k obedu misku dobre lepive ryze a caj. Nebo pekny italsky plavky a porci spaget. Mit hospodu, tak vam taky nic jinyho nedam... Nevim, jak muzou mit rejze a spaghetti mit taky z casti pravdu?
Trumpetka - ...k Harley si musis najit cestu vyzrat a pak pochopis ne nadarmo ty motorky stoji od 500 tis vyse
t_freedom - (reakce na předchozí výrok) ...no a tohle je podobnej blábol jako " kdo zkusil Ducati, už nechce jinak "...
Steve-CZ - Uskákané, neposlušné a poruchové Ducati s nesmyslnými rozvody mě neberou, děsí mě ale hlavně jejich design. Lešení kolem baráku ve mě vzbuzuje mnohem více emocí. Pokud už jsem byl ochoten skousnout ten chrastící motohoror, tak v rámu krásného retra GT 1000, které mi ale přestali vyrábět dřív, než jsem ho zaregistroval. Snad se objeví plánovaný Scrambler, ten si umím představit ve své sbírce. Zbytek jejich produkce mě nezajímá.
Bludevil v reakci na t_freedom - já jsem světoběžník, jezdím na italských motorkách a zbytek jste looseři"
sraz TDM 2016 ... chlapi jak se čistí palivové čerpadlo? Á kolega je ještě nadšenej servisman, neboj časem zjistíš že v TDM nemusíš měnit ani olej...

Nevyvratitelné mýty fóra:
1) dvouválec jede odspoda
2) hmotnost mašiny se po rozjezdu ztratí
3) boxer od BMW si sedne po 60-80 tis. a pak už olej nebere

Animals21
Animals21 napsal 24.10.18 v 18:49 10b.

Diky za ty tabulky

vfjr
vfjr napsal 12.01.17 v 08:47 10b.

To je sranda nebo to ti lidé myslí vážně? Je to škoda, že se investice do vzdělání a zdravotnictví (psychiatrie) míjí účinkem.

princmilan
princmilan napsal 12.12.15 v 23:07 10b.

Ty voe,tak takle jsem se dlouho nezasmál!! Ani jsem nezaregistroval co jezdíž,ale to napravím.Samo za deset

Petr_TA
Petr_TA napsal 02.09.14 v 10:02

pantata-Škopek
pantata-Škopek napsal 10.04.14 v 15:10 10b.