Suzuki GSF 1250S Bandit (2009)

Vlastník Kotumbeláč
Vloženo 7.2.2015
Aktualizováno 16.11.2018

Velká, černá, těžká, silná a hlavně moje. Budeme si určitě rozumnět.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Mohu doporučit. Co jsme se dohodli to platilo.

První dojmy - Vezl jsem si ji domů asi 30 km a nakonec z toho bylo 100 km. Těžko něco napsat, když už bylo k této motorce asi vše napsáno. Parádní zátak a do zatáček šla krásně lehce. Kvalty tam padají bez problémů a jsem rád, zě mi tam chlapci z Mototrade dali ukazatel zařazené rychlosti. Podle mě dobrá věc. Další blbůstka vyhřívané hefty. Dlaně v teple, ale prsty jsem moc necítil. Velký nedostatek však jsou zpětná zrcátka. Pokud jim neuhnu, tak je v nich vidě prd. Budu muset řešit prostavením.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, co se už vyblbly. I kyž...??

Doplňky na motorce - 3 kufr, ukazatel zařazené rychlosti, vyhřívané hefty, deflektor.

Hledal jsem něco silnějšího vhodného na klidné cestování ve dvou. Motor paráda má zátah a tahá a tahá. Brzdy dobré i když zadní se mi zdá trochu slabší. Podvozek má tovární nastavení a zatím mi vyhovuje. Pokud srovnám ovladatelnost s mojí první motorkou ,,malým Stromem", lépe jde do zatáček a těch 250 kg neni znát. Se Stromem jsem se musel někdy trochu prát. Úložný prostor malý tak s bídou na nářadí, ale co naplat, co je potřeba, dá se do kufru. Víc zatím nemám, doplním až se začne jezdit.

Kotumbeláč
Kotumbeláč napsal 25.04.18 v 20:19

Dík za hodnocení. Je to opravdu dobrý stroj. Už pokukuji po novějším modelu.

Čadil
Čadil napsal 18.03.18 v 17:23 10b.

alterego
alterego napsal 14.12.17 v 21:23

tak nevím kam jsem to odeslal...tedy znovu , pěkný stroj, kdysi jsem o ní také uvažoval

alterego
alterego napsal 14.12.17 v 21:20 10b.

taky jsem o ní kdysi uvažoval. Pěkný stroj

Archib
Archib napsal 08.11.16 v 21:27 10b.

Prostě Bandit. Krásná motka - 10b!