journeyman_brezenPROFIL MOTORKY

Suzuki GSF 1250S Bandit (2007)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník Escobar
Vloženo 17.4.2012
Aktualizováno 20.6.2016
Zobrazeno 2 703x
HODNOCENÍ PROFILU OD 2 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 10

Popis motorky


Je to černá a dobrá mašina, kterou musím dát trochu do kupy, protože původní majitel toho s ní moc neudělal, po vypucování a vyleštění to ale začíná být krasavice, a bude líp. Jezdí se s ní zatím dobře, móóóc pohodlná.

Více fotografii

Motorka koupena od Dula, Veselí nad Moravou - Popisuji dál...

Vybíráno z těchto modelů (a proč jsem nekoupil):
Suzuki DL 1000 V-Strom: Nebyla zrovna nikde volná (rok, km).

První dojmy - První dojmy byly fakt super, po skoku z SV 650 to bylo něco úplně jiného, čtyřvál se choval jinak, člověk sedí na trochu těžší mašině, se kterou faldy na silnici moc nehýbají, táhne od 2tis. ot/m,, akorát se musí člověk hlídat - spotřeba ukáže, jak se člověk zapomněl.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodáře, co nespěchají, ale chtějí jet někdy rychle a pohodlně.

Doplňky na motorce - Givi kufr Monokey + Quick Lock Dyapack + sklo MRA + závažíčka rutan

Recenze

Silná, rychlá a velká mašina, proti SVéčku je to rozdíl jak mezi Trábošem a Passatem, dobře táhne odspodu, drží stopu, zatáčí dobře, fakt je hodně pohodlná, ale to jsou jen první dojmy. Však se s ní pořádně projedu, až bude víc teplo, a pak se uvidí, jak budu hodnotit dál.

20.4.2012 - První 2 jízdy, jsem spokojen, kámoš měl pravdu - silný stroj je návykový. Prosakuje olej na tlumiči. co to sakra je?

22.4.2012 - Tak jsem zmokl a mohl jsem ji vyleštit od shora dolů - takový svinstvo je na jaře na silnicích, to by jeden neřekl.

14.5.2012 - Výměna vidlí, co předchozí majitel zatajil, že byly rovnané (blbě!) a s takovými faldy, že prosakoval olej. Na ponku doma jsem je dal k sobě a rozjížděli se o 1 cm. Ale teď se chová mašina super, drží, nebouchá ...
Zlobil i ukazatel paliva, ale po servisu se nějak umoudřil, asi to chtělo víckrát natankovat plnou, aby se dal do latě.
Přišla mi závažíčka od Rutanu, no mám snad nějaké štěstí, aby to sedlo na 1. pokus? Ani omylem, poslal mi pak ještě úchyty do řidítek, ale jak to má různá svinstva v těch řidítkách, tak to tam nevleze. Budu to muset uvnitř nějak očistit a zkusit znovu, jinak mě z toho asi jebne.

19. - 20.5.2012 - Super výlet za Strýčkem Fido do Pardubek, jeho MT je fakt dobrá mašina. Ta moje jí naštěstí stačila. A kdyby cestou zpátky nefučelo, bylo by to ještě lepší. Jinak mašina drží, spokojenost je na místě.

29.5.2012 - Závažíčka namontována, šmirgl a pilník to vyřešily.

6..12.2012 - Kompletně zazimované. Namontoval jsem Quick Lock Dyapack a Ježíšek mi přinese nové MRA kouřové plexi- to je za chvilku, To jsem zvědav, jak mašina prokoukne. Ještě výfuk vyměnit - uvidím, na eBay jsou aj za 99 Eur. Už aby bylo jaro...

19.1.2013 - Plexi MRA namontované, mašina vypadá líp. A první jízda bude v nové kombinéze MBW.

13.8.2013 - Mašina jezdí jak šlak. Kombinéza super. Na zimu vyměním výfuk, nějak jsem ho trošinku škrábnul u kámoše ve stodole v Krkonoších, ne výrazně, ale je to vidět a s tím, jak byl od původního majitele, to vyžaduje změnu...

8.11.2013 - Asi letošní poslední vyjížďka - paráda. Zazimuji, má nový olej, filtr, žárovku tl. světla a napnutý řetěz, a teď 5 měsíců koukání ...

12.1.2014 - LeoVince SBK 7797 je na mašině. Supr, ještě uvidím, co zvuk, ale to až venku, doma ve sklepě to nerisknu...

14.11.2014 - Výměna oleje a filtru, brzdovky, spojkové a chladicí kapaliny, vzduchový filtr až na jaře, takže dnes asi poslední jízda, víkendy v listopadu mám vyhrazené na kalby, takže mě čeká zazimování.

20.6.2016 - Tak budu měnit gumy, už ta přední je nějak hranatá . Čeká mě stejně jako vloni Motodrom Brno s Pepou Sršněm, tak ať je to v cajku.

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Strycek_Fido
Strycek_Fido napsal 23.04.12 v 22:32

Proste fesanda Tak hlavne vzdycky kolama dolu

Více komentářůTOPlist