Kawasaki VN 800 (2001)

Vlastník Rybkyn
Vloženo 20.11.2014
Aktualizováno 24.9.2023

Moje "bývalka". První velká motorka. Kupoval jsem ji s tím, že se na ni vyučím, než se posunu výš... pokud možno na H-D. Povedlo se, ale loučení nebylo radostné .

První dojmy - První dojmy byly takové, že jsem tenkrát ani na chvilku nezapochyboval, že Ji chci. Už od pohledu, né tak po svezení! Když se podíváte, na čem jezdím teď, pochopíte moje "motopostižení" a proč jsem si vybral právě tohoto Vulkána: Japonci evidentně u této motorky od Harleye základní rysy jistě "obkreslovali", ale musím říct, že nakonec od paní učitelky museli dostat jedničku. :-)

Na tomto biku si určitě užijou nepřerostlí, co nikam nespěchají, což ale neznamená, že nemůžou jet 150 km/h a nebo najet za den 300, 500, nebo i víc kiláků. Když za to zatáhneš, docela stíhá i větším a silnějším a to s luxusní spotřebou někde kolem 5 - 5,5litrů. Je to držák, se kterým můžeš jezdit denně do práce, nebo i na dovolenou k moři jenom se šroubovákem, kombinačkama, kusem drátu a náhradní svíčkou a lankem od spojky. Prostě supr mašina. Díky Vendy!!!

Boža
Boža napsal 28.11.14 v 20:36 10b.

Velmi pěkná motorka za 10 bodů

fery251
fery251 napsal 22.11.14 v 10:50 10b.

Kawa je super, japončíkům se to kopírování povedlo a možná i předstihli předlohu...